Funky Fluid Nectarine Hazy APA
Funky Fluid Nectarine Hazy APA
Funky Fluid Nectarine Hazy APA
% alk. 4.4
Blg 12.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Funky Fluid.
Drugie po Calamansi piwo z serii Hazy IPAturbodoładowanych owocami. Tym razem użyliśmy soczystych, intensywnych nektarynek.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, nektarynka, chmiele (Citra, Monroe, Chinook), drożdże London Fog.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-06-16 17:28:57

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-08-22 14:06:08
No jest nektarynka. Ale też brzoskiwniowo tak. Skojarzenie z sernikiem. Wrażenie jakby laktoza była dodana,a nie ma jej. Słodziutko. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Bardzo fajny wygląd. Żółciutko, soczystość, mega mętne. Ze szkła piwo pachnie tak samo, może lekko czuć cytrusy. Wysycenie średnie. Niestety kiepskie ciało. Ja wiem, że 12 BLG itd, ale dodanie płatków powinno sprawić, że piwo nabierze takiej \"puszystości\" w odczuciu. Nic się takiego nie stało. Jest woda. Gładkości oczywiście też nie ma. Piwo ma dość fajną soczystość, nektarynka jest wyraźnie wyczuwalna i to tyle z pozytywów. Jest słodko-mdłe. Owszem jest goryczka i to nawet średnia, ale jakaś taka nieprzyjemna. Liczyłem na pewno na więcej. Pijalność średnia. Nektarynka sama nie zrobi piwa ;)
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-07-19 21:05:12
Piwko całkowicie mętne, o barwie lekko pomarańczowej. Piana biała, wysoka, średnio trwała, pozostawia wyraźny kożuch na powierzchni. Aromat niezbyt intensywny - brzoskwiniowo morelowy. W smaku zaskakująco orzeźwiające. Choć wydaje się wodniste, to czuć w nim ciało okraszone lekką cytrusową goryczką. Piwko jest gładkie i lekkie. Mnie przekonało. Warka 10.06.2021. Kupione w sklepie z kraftami za 12,40 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2020-06-30 18:31:09
Pierwsze piwo z Funky Fluid, które mnie zawiodło. Wodniste, bez aromatu. Możliwe, że to nektarynka jest tak niewdzięcznym owocem do złożenia z piwem, lecz po prostu to jest woooooda.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010