Funky Fluid Mango & Peach Party Weizen
Funky Fluid Mango & Peach Party Weizen
Funky Fluid Mango & Peach Party Weizen
% alk. 4.2
Blg 12.0
5907772092194addbarcode

Bezkompromisowa mieszanka! Połączenie mango, brzoskwini oraz kwaśno-słodkiego charakteru! W aromacie wyczujesz multum wspomnianych dodatków. Wprowadzają nie tylko orzeźwienie ale również kompleksowość. W smaku na początku poczujesz kwaśność, a po chwili wyraźną słodką kontrę. Piwo najlepiej przelej do pokala na cienkiej nóżce. Trunek będzie idealnym dodatkiem do sałatki owocowej.
Dodał: marti86 - 2020-05-09 10:03:06

oceny Oceny

Użytkownicy 6,31 / ilość: 16
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,31 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
RisingSon
starstarstarstarstar

2020-07-21 23:20:13
Piana średnia, szybko opada. Grube bąbelki. Barwa ciemna pomarańcze, róż warstwa się jak nektar owocowy. Nieprzejrzyste. W aromacie owoce mango i brzoskwinia. W smaku też owocowe. Trochę brakuje wielowymiarowosci. 7/10
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2020-06-14 16:41:23
Bardzo mętne. Jeszcze bardziej pomarańczowe. Zaledwie kilka tonów jaśniejsza piana była. Bo szybko sobie poszła.
W aromacie mango dominuje. Brzoskwinia chowa się, a nutki pszeniczniaka gdzieś hen daleko.
Łoooo! Jake to owocne! Dobrze nasycone, ciut wodniste. Poznać że to piwo, ale owocowość jest na poziomie maksymalnym. Nie przekombinowane a fajne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-06-03 19:12:32
No owocowa impreza smaków. Połączenie banana z brzoskwinią, ciekawa rzecz. Jest też słodycz od mango. Piana średnio obfita, drobnopęcherzykowa. Piwo wygląda jak soczek. Piękny multiwitaminowy kolor. Jest soczyście, jest hazy. W szkle więcej klimatu pszenicznego, czyli banana. Jak na Weizena wysycenie niskie.Ciało nawet dobre. Tekstura fajna, ale nie ma tu jakiejś kremowości czy gładkości. Owocowość bombowa.Dużo banana, a to wszystko w akompaniamencie intensywnego mango i delikatnej brzoskwinki. Niestety dodatek owoców, zabił goździka. Jest ledwo, tak ledwo wyczuwalny. Piwo jest dość słodkie. Jest leciutko przełamane kwaśnością,jak na piwo pszeniczne przystało. Piwo jest dość orzeźwiające. Chociaż lekkim bym go nie nazwał. Interesująca interpretacja Weizena,taka \"nowofalowa\", chociaż ja nie jestem jakimś wielkim fanem tego stylu, ale piwo jest naprawdę dobre.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-05-08 23:17:25
Piana praktycznie zerowa, żółtawa, drobnoziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, następstwem czego brak lacingu. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu bardzo wyraźne nuty mango, mniej brzoskwini, soczkowe aromaty pełną parą, obecności piwa można się tylko domyślać, gdzieś na granicy autosugestii czuję banana o goździka. W smaku przyjemnie owocowe, mango dominuje, potem wchodzi wyraźna kontra kwaskowa, kończąca się brzoskwiniową nutą, dużo ciała, piwo jest wręcz gęste, soczkowe, gdzie w tym wszystkim weizen? Ciężko stwierdzić... wysycenie na średnim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, sama puszka świetnie klimatycznie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 24.04.2021. Pełne i soczyste piwo o profilu mango i brzoskwini. Soczkowe, kwaskowe, charakterne i nawet nie przeszkadza mi brak akcentów charakterystycznych dla słodu pszenicznego, jest naprawdę dobrze. Coś na letni, upalny dzień. Ode mnie 7 z ogromnym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.