Funky Fluid & Maltgarden Funky Garden Vol.3
Funky Fluid & Maltgarden Funky Garden Vol.3
Funky Fluid & Maltgarden Funky Garden Vol.3
% alk. 6.5
Blg 16.0
5907772092521addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone w kooperacji przez Browar Funky Fluid i Browar Maltgarden.
Trzecie piwo w kooperacyjnej serii Funky Fluid i Maltgarden. Tropikalne Hazy IPA warzone z dodatkiem soku z cytryn i limonek, co jeszcze bardziej podnosi orzeźwiający i świeży charakter piwa.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, słód owsiany, sok z limonki, sok z cytryny, chmiele (Idaho 7, El Dorado, Azacca, Mosaic, Citra), drożdże Crystal Haze.
Dodał: Barcelonismo - 2020-07-17 17:10:29

oceny Oceny

Użytkownicy 7,8 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,8/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-09-03 12:02:58
Barwa żółta , zmętniona całkowicie. Piana biała , szamponowa , trwała i zostawia niezły lacing. W aromacie nie bucha aromatem a piłem to piwo miesiąc temu. Trochę owoców cytrusowych , nie ma ani mango ani ananasa którego obiecują. Mało tez białych owoców. W smaku to samo , w miarę pełne , trochę żywicy i owoców ale ogólnie to jest bida , mało intensywny smak. Czuć też zielone owoce. Średni gaz , niska goryczka, dobry balans. Dużo tu się nie dzieje w tej Hazy IPA. Ogólnie jestem rozczarowany , spodziewałem się czegoś z pazurem. A wyszedł średniak.Jedyna różnica między nr 2 i 3 to że w tej jest więcej kwaśnego w aromacie i smaku , co nie ratują tego piwa niestety. Jest odrobinę lepiej ale nadal tylko średnio. Szkoda bo 1 była bardzo dobra. Zobaczymy co z nr 4 i 5. Warka do 06.07.2021
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-07-31 21:18:15
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu wyraźne nuty cytrusowe, limonkowe, zadziwiająco dużo zbożowych klimatów, lekka żywica, owocowość w stronę soczkowych akcentów, zielona cebulka, melon? W smaku przede wszystkim treściwe, czuć wpływ soku z limonki oraz cytryny przede wszystkim w formie kwaskowego finiszu, zbożowość oraz pełnia owocowych klimatów, gładka faktura, goryczka zalegająca o profilu cytrusowym, gładka faktura, dużo ciała, nadal zadziwiająco dużo zbożowości, wysycenie na średnim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka świetnie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 06.07.2021. Jest to moje pierwsze piwo z serii Funky Garden także nie mam porównania z poprzednikami...przede wszystkim jest to prawdziwie hazy IPA, bardzo treściwa, aromatyczna i konkretna. Dodatkowo mamy tutaj sporo zbożowych akcentów, oraz owoców i cytrusów, sok z limonki i cytryn podbija kwaskowość. Jestem usatysfakcjonowany zakupem, mocna 8 ode mnie, takie kooperacje to ja szanuję.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2020-07-19 22:36:20
Barwa piaskowa, całkiem mętne. Piana wysoka, wolno opadająca, nie znika do końca. W zapachu cytrusy. W smaku mocna grejpfrutowo - albedowa goryczka. Piwo wyraziste, z charakterem. Limonki i cytryn nie wyczułem (jedynie skórkowa goryczka). Warka 06.07.2021. Kupione w sklepie z kraftami za 13,70 zł (puszka).
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010