Funky Fluid It Was A Good Day
Funky Fluid It Was A Good Day
Funky Fluid It Was A Good Day
% alk. 5.5
Blg 14.0
brak koduaddbarcode

Nasza seria West Coastów zaczęła żyć własnym życiem - nawet nie wiemy kiedy zdążyliśmy wypuścić w jej ramach prawie 10 różnych piw. I bardzo dobrze - lubimy je warzyć, pić i wymyślać dla nich nazwy

IT WAS A GOOD DAY potraktowaliśmy dużymi ilościami odmian Belma, El Dorado i Citra, spodziewajcie się zatem nut owoców tropikalnych, melona, pomarańczy, a nawet truskawek. No i, oczywiście, wysokiej goryczki i wytrawności, jak to w West Coast IPA.
Dodał: David_Haye - 2021-09-30 18:45:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-09-30 18:10:41
Pięknie pachnie. Jest buchanie cytrusami. Pomarańcze, mandarynki, grejpfruty i to wszystko takie soczyste! Też wyczuwalne owoce tropikalne, głównie marakuja i mango. Owocowo i soczyście. Piana średnio obfita i drobna. Piwo już w butelce zwróciło moją uwagę, że jakieś takie zmętnione jak na West Coast. Po przelaniu do szkła to się potwierdziło. Ciemnożółte, dość soczyste, soczkowe, hazy. W szkle dalej pejzaż cytrusowy. Jakby tylko aromat był tak intensywny, co świeży to była by to jedna z najlepiej pachnących IPA jakie kiedykolwiek piłem. W smaku jest West Coastowo. Wysycenie niskie. Ciało fajne. Jest gładkość, co jest trochę nietypowe dla West Coast. Oczywiście jest wytrawne. Ciekawa owocowość. Głównie grejpfruty, z nutką mandarynek. Goryczka średnia, krótka, taka albedowa. Nietypowy West Coast, co mi się podoba. Połączenie New Englanda z West Coastem. Jest delikatnie soczkowe. Cytrusowo i pijalnie, to lubię!
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.