Funky Fluid Gelato Pastry Sour Strawberry & Rhubarb
Funky Fluid Gelato Pastry Sour Strawberry & Rhubarb
Funky Fluid Gelato Pastry Sour Strawberry & Rhubarb
% alk. 5.8
Blg 19.0
5907772092545addbarcode
ulubione: 1

Dodał: marti86 - 2020-08-07 12:20:51

oceny Oceny

Użytkownicy 7,68 / ilość: 19
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,68 / ilość: 19

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Sykcio
starstarstarstarstar
2022-09-13 17:37:02
Aromat: Pierwszoplanowa słodka truskawka w akompaniamencie kwaskowatego rabarbaru. Wyczuwalna laktoza.
Wygląd: Barwa czerwona, opalizujące. Piana biała, mało obfita i szybko opadająca.
Smak: Słodziutka truskawka dobrze zbalansowana z cierpkością rabarbaru. Wyczuwalne nuty mlekowe oraz waniliowe.
Goryczka: Brak goryczki.
Odczucie w ustach: Wodniste, średnie nasycenie. Wrażenie rozwodnionego soczku.
Podsumowanie: Ekstremalnie pijalne i lekkie piwo kojarzące się bardziej z kompotem niż z lodami włoskimi. Bardzo dobrze zbalansowana owocowa kwaśność i słodkość. Rozczarowuje brak piany.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2022-06-22 22:32:51
Piana nie do końca biała, różowawa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ciekawy lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza różowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty truskawkowe, rabarbar w tle, akcent mleczny, czerwone owoce, jogurcik. W smaku przyjemnie kwaskowe, z wyraźną truskawką oraz rabarbarem na finiszu, zadowalająca ilość, jogurcik, czerwone owoce, wysycenie na średnim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, klimatyczna oprawa graficzna, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 10.06.2023. Udane Gelato dla fanów czerwonych owoców, jest orzeźwienie i tytularne podmioty. Całokształt oceniam na mocną 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
gitr
starstarstarstar
2022-06-21 22:00:41
Mega pyszne, można polecić całym sercem, dziękuje osobie co to stworzyła
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2020-08-20 17:08:45
Normalnie jarałem się jak szczerbaty na suchary jak wychodziło kolejne Gelato. Ten smak szczególnie mi się podobał i dlatego kupiłem 2 sztuki. Niestety w międzyczasie wyszło, że pojawiły się granaty. Znowu problem z pasteryzacją? Już Gelato z kiwi, limonką i gruszką miało problemy. Puszka wydaje się mocno nabita, ale żywie nadzieje, że moja puszka będzie dobra :) Piwo na szczęście nie strzeliło, ale mocno piana poszła do góry. Już widać przegazowanie, bo wlewa się bardzo dużo piany. Piana bardzo obfita,średnio i drobno pęcherzykowa. Piwo pachnie tak truskawkowo-mlecznie. Także jest skojarzenie z lodami truskawkowymi. Nie są to świeże truskawki, tylko takie właśnie z lodów. Piwo ma barwę ceglasto-herbacianą, mętne, trochę ciężkie. Po przelaniu do szkła dalej dominuje ta mleczna nuta z domieszką truskawkową. Piwo jest przegazowane. Rośnie bardzo w buzi. Ciało dobre. Nie czuć jakoś szczególnej gładkości, ale pewnie wysycenie robi swoje i ukrywa ten efekt. Jeśli chodzi o smak to jest to najmniej słodka i najkwaśniejsza wersja Gelato jaką piłem. Browar obiecywał, że pójdzie bardziej w stronę Sour niż Pastry i jak widać dotrzymał słowa. Co do smaku jest tak średnio. Początek truskawkowy. Spodziewałbym się więcej słodyczy, a zamiast tego jest mdło. Nie jest to taka czysta owocowość, tylko taka owocowość z jogurtem. Czy laktoza byłą niezbędna? Moim zdaniem psuje akurat to Gelato. Później jest kwaśna kontra i tu jest już dużo lepiej. Bardzo fajny rabarbar, który daje w piwie najlepsze co ma, czyli kwaśność i świeżość. Czuć, że kwaśność w tym piwie pochodzi nie tylko od bakterii, ale i od rabarbaru. Piwo przegazowane i dość nierówne w smaku. Chyba jedno z gorszych Gelato, ale dalej jest to dobre piwo. Pijalność mimo wysycenia jest wysoka. Lody w płynie. Choć pewnie liczyłem na więcej.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.