Funky Fluid Gelato Pastry Sour Passion Fruit, Mango, Nectarine & Lime
Funky Fluid Gelato Pastry Sour Passion Fruit, Mango, Nectarine & Lime
Funky Fluid Gelato Pastry Sour Passion Fruit, Mango, Nectarine & Lime
% alk. 5.6
Blg 19.1
5907772092255addbarcode

Uwarzone przez Browar Funky Fluid.
Niewątpliwie piwo to nie lody, ale gdyby było inaczej, to chcielibyśmy, żeby smakowało właśnie tak. Słodko-kwaśna mieszanka marakui, mango, nektarynki i limonki.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słody (jęczmienny, pszeniczny), płatki pszenne, płatki owsiane, laktoza, marakuja, mango, nektarynka, limonka, chmiel Mandarina Bavaria, drożdże London Fog, bakterie kwasu mlekowego Plantarum i Rhamnosus.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-04-09 19:43:00

oceny Oceny

Użytkownicy 8,86 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,86/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-06-06 22:26:26
No długo czekałem na spróbowanie pierwszego piwa z rewelacji sezonu z serii Gelato. Duże oczekiwania. No aromat to infuzja owoców. Pierwszy plan to limonka z marakują, więc kwaśno. Na drugim planie mamy nektarynkę. Limonka robi tu największą robotę zdecydowanie. Piękna średnio obfita, drobnopęcherzykowa, gęsta piana. Piwo jest żółciutkie, soczyste, hazy. Barwa najbardziej kojarzy mi się z taką soczystą nektarynką. Po przelaniu do szkła dalej limonka, ale też mango. Jest takie połączenie kwaśności ze słodyczą. Ależ to jest dobre! Wow. Lody w płynie. Wysycenie dość spore, z takim intensywnym musowaniem. Ciało takie sobie. Niesamowicie łączą się tutaj smaki. Początkowo mamy słodycz, gdzie fajnie czuć mango i nektarynkę. Potem mamy super sour i tu limonka niszczy system. Piwo jest bardzo soczyste. Smaki są genialne. Zgadzam się z napisem na etykiecie, że gdyby piwo było lodami, to chciałbym żeby smakowało właśnie tak. Miłym zaskoczeniem jest dla mnie nektarynka i limonka. To dość rzadkie dodatki do piwa, a zrobiły tu robotę. Owocowo, soczyście, słodko-kwaśnie. Piwo też jak na takie parametry, 19,1 Plato i 5,6 % alk. jest dość lekkie w odbiorze. Jestem ciekawy kolejnych piw z serii. No rewelacja, a Funky Fluid stają się moim ulubionym browarem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-05-01 20:18:11
Funky Fluid Gelato Pastry Sour Passion Fruit, Mango, Nectarine & Lime_23.03.2021

Jest ładnie zamglone. Aromat - dużo limonki i marakui, później nieco nektarynek. W smaku spora dawka kwaśnych nut limonki oraz marakui, wyraźne, soczyste i pełne. Jest i słodkie, i kwaśne, gładkie choć ściągające. Natomiast, moim zdaniem, idzie to już bardziej w stronę soku niż piwa.
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-04-12 11:30:21
Piękny kolor, bardzo mętne. W aromacie bardzo owocowe, ciężko mi tutaj wyszczególniać jakie to owoce, jest bardzo egzotycznie, kwaskowo. W smaku analogicznie, zakwaszenie i owoce tutaj tak gładko zmiksowane, że nie sposób odróżnić co jest od czego. Kwaśne, owocowe, pijalne, orzeźwiające. Wysycenie odpowiednio niskie. Super piwo na gorący dzień.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010