Funky Fluid Gelato Pastry Sour Key Lime Pie
Funky Fluid Gelato Pastry Sour Key Lime Pie
Funky Fluid Gelato Pastry Sour Key Lime Pie
% alk. 5.8
Blg 19.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Funky Fluid.
Słodko-kwaśne piwo inspirowane intensywnymi lodami, które zachwyciły nas we Włoszech. Efekt Key Lime Pie zapewniają duże ilości limonki, wanilii i laktozy.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, sok z limonki, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, laktoza, chmiel Amarillo, drożdże London Fog, bakterie kwasu mlekowego Plantarum i Rhamnosus, naturalny ekstrakt waniliowy.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-09-27 18:36:37

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,25 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-01-16 17:07:37
Jest to moje 10 Gelato. Bardzo lubię tę serię. Miałem troche przerwy od Gelato, bo jakby nie było pierwszym wyborem są dla mnie IPA a nie Pastry Sour. Jestem jednak ciekawy tego piwa. No w aromacie genialne połączenie limonki i wanilii. Przyznam szczerze nigdy nie jadłem Key Lime Pie, ale skojarzenie z ciastem albo sorbetem owocowym bardzo. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Jasnożółte, wpadające w pomarańcz, zamglone. W szkle jest mega limonka. Od razu przypomina mi to pierwsze Gelato. Jedne z najlepszych. No miodzio. Wysycenie jest dość wysokie, ale nie za wysokie. Ciało dość dobre. Piwo gładkie. Jest to najkwaśniejsze Gelato z całej serii. Mega limonkowe, więc kwaśność nie może dziwić. Mamy do tego nutę wanilii i takiego klimatu ciastowego, wiem że pochodzi to tutaj od laktozy. Sama podbudowa słodowa jest przyćmiona przez limonkę i bakterie kwasu mlekowego. Moja konkluzja? To piwo to bardziej Sour, niż Pastry Sour. Trochę szkoda, że wanilia jest tutaj jako ekstrakt, a nie naturalny dodatek. Piwo mimo braku równowagi mi po prostu smakuje. To najważniejsze!
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.