Funky Fluid Fury
Funky Fluid Fury
Funky Fluid Fury
% alk. 7.8
Blg 18.0
5907772092385addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Funky Fluid.
Podwójne Hazy IPA szczodrze nachmielone m. in. amerykańskim Idaho7, słynącym z intensywnych tropikalnych i żywicznych aromatów.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, chmiele (Idaho7, Citra, Amarillo, Mosaic, Columbus), drożdże Hazy Daze.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-06-20 11:25:01

oceny Oceny

Użytkownicy 8,33 / ilość: 15
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,33 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2020-08-09 15:31:33
Barwa złoto-pomarańczowa , zmętnione niemal całkowicie. Mało hazy ta barwa niestety. Piana biała , drobna , trwała i zostawia solidny lacing. W aromacie szału nie ma , nie ma soczystości w aromacie , trochę cytrusów i w sumie tyle. Mało się dzieje , rozczarowałem się. W smaku jest fajne ciało , nie czuć alko , trochę cytrusów , niska goryczka. Dobry balans pomiędzy słodyczą a wytrawnością. Nisko nagazowane , jest trochę lepiej niż w aromacie ale to nie jest to czego oczekiwałem. Brakuje buchnięcia chmielu , soczystości i pazura. Tu nawet Mosaic nie wypalił bo mało jest białych owoców i nafty. Piłem to piwo na początku lipca i było całkiem świeże a mimo to było takie nijakie. Nie ma startu do serii Colab czy Hazy Disco z Pinty. Warka do 04.03.2021 olbrzymi zawód , nie ma nic co można zapamiętać z tego piwa. Brakuje intensywności i soczystości w smaku.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2020-07-01 20:54:01
Mocne żywiczne nuty. Mamy cytrusy. Piana niska, dronopęcherzykowa. Dość szybko zniknęła. Barwa żółta, z lekkim zamgleniem. Nie jest może jakoś hazy, ale jest soczyście. W szkle lekkie landrynki, diesel i klementynki. Fajne wysycenie, nie za wysokie, nie za niskie. Takie w punkt. Piwo ma fajne ciało. Jest bardzo gładkie. Nie jest ani trochę męczące, jak to przy DIPA bywa. Owocowość trochę poniżej oczekiwań. Lekkie cytrusy. Nuty takie jakby landrynkowe, jak na Idaho 7 przystało. Po etykiecie wiele sobie obiecywałem po tym piwie, ale jak tylko zobaczyłem, że jednym z głównych chmieli jest Idaho 7 to już miałem zapaloną lampkę, że może być nie w moim guście. Trochę cytrusowo i tyle. Lekko Mosaic, ze swoją olejowością i naftą. Jest dużo słodyczy. Piwo jest pijalne, dzięki swej gładkości i takiemu łagodnemu charakterowi. Alkohol może ciut wyczuwalny. Niemniej absolutnie nie czuć woltażu, pije się to jakby piwo miało z 5 % alk. Goryczka średnia, w stronę niskiej. Taka albedowa i dość krótka. Spodziewałem się więcej. Ani soczkowo, ani owocowo, ani goryczkowo, ale pijalnie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2020-06-26 19:59:04
Piwko o słomkowo - żółtej barwie, mętne. Piana średnio wysoka, pozostawia kożuch i lacing. W zapachu soczyste, owocowe - głównie białe owoce (winogrona, liczi, melon, mango). W smaku równie soczyste i owocowe. Dużo owocowej słodyczy miesza się z lekką cytrusową goryczką i gdzieś tam w tle czuć jednak delikatną alkoholową nutę. Warka 04.03.2021. Kupione w sklepie z kraftami za 13,50 zł (puszka)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.