Funky Fluid Freaky
Funky Fluid Freaky
Funky Fluid Freaky
% alk. 6.4
Blg 16.0
5907772092415addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Funky Fluid.
Hazy IPA doładowane między innymi dużą ilością rewelacyjnego chmielu Strata, pachnącego truskawkami, marakują i grejpfrutem.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, słód owsiany, płatki pszenne, płatki owsiane, chmiel (Strata, Galaxy, Mosaic, Citra, Amarillo), drożdże Crystal Haze.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-06-18 12:40:26

oceny Oceny

Użytkownicy 8,17 / ilość: 12
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,17/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-09-25 17:49:07
Piana wysoka, średnio i grubopęcherzykowa.
Barwa mocno zmętniona, zamglona, piaskowa.
Zapach wyraźnie owocowy, truskawki na pierwszym planie, do tego grejfrut i trochę cytrusów.
Smak: wysycenie średnie+, goryczka raczej krótka, średnia; wygładzone, niezłe ciało, wydaje się być wręcz gęste; może nie jest jakieś mega soczyste ale owoce i tak fajnie wyczuwalne, do tego ta truskawka, która się tu pojawia i ziołowy aftertaste. Bardzo pijalne, pierwsze spotkanie z chmielem Strata udane, ciekawe i przyjemne nuty się tu pojawiły
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-07-26 13:24:11
Funky Fluid Freaky (Strata Hazy IPA)_06.06.2021

Jasnopomarańczowe, zmętnione. Piana drobnopęcherzykowa biała, pozostawia ładny lacing. Pięknie pachnie, cytrusy, grejpfrut (niestety truskawki w mojej puszce zabrakło). W smaku gładkie, pełne, wytrawne z lekką słodyczą. Goryczka średnia. Piwo smaczne i pijalne.
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-07-15 21:22:53
Pachnie pięknie. Mamy połączenie owoców tropikalnych z truskawkami. Taki owocowy shake. Mamy marakuję, gujawę, no pysznie. Piana średnio obfita, drobno i średnio pęcherzykowa. Wygląd soczkowy, żółte, hazy, soczyste. Po przelaniu do szkła mega pachną truskawki. Lekki koperek. Bardzo fajne wysycenie. Jest efekt takiej jakby \"puszystości\". Piwo ma bardzo dobre ciało. Jest gęste. Jest 16 Plato, ale odczucie jakby miało z 2-3 stopnie wyżej. Fajna gładkość. W połączeniu wysycenia z płatkami dało to super efekt. Owocowość taka sobie. Nie jest to żaden efekt wow. Tak w miarę, w typie owoców tropikalnych. Piwo jest zdradziecko pijalne. Naprawdę, aż przypomina się Conan, który był pod tym względem wymiataczem. Jest sporo słodyczy, ale równoważy to spora goryczka. Jest taka \"ostra\", co jest dość nietypowe. Krótka z taką wyraźną ziołową nutą. Piwo nie rozczarowało, choć Crazy to to nie jest :) Piwo smaczne, choć mogło być bardziej owocowe i bardziej soczkowe. Mniam, 7,5.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-07-15 13:17:02
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu świetne nuty owocowe, faktycznie czuć truskawki, ale też melona czy marakuję, cytrusowe klimaty, zbożowy akcent, ciut nafty i gronowości. W smaku mega gładkie zbożowe, ale czuć również mocną owocowość, dużo ciała, goryczka lekko zalegająca o profilu egzotycznym, słabsza kontra kwaskowa, wysoka pijalność, czuć konkretne chmielenie, wysycenie na średnim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka w naprawdę ciekawej kolorystyce i oprawie graficznej, elegancko wyczerpująco opisana. Warka 06.06.2021. Oj konkrecik od Funky Fluid, moje pierwsze spotkanie z chmielem Strata, który daje naprawdę fajnego owocowego kopa. Świeże, treściwe, tropikalne typowe Hazy, soczyste piwo, takie lubię. Bez podwójnego chmielenia też może być ciekawie. Zasłużone 8 ode mnie i oczywiście dodaję do ulubionych.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010