Funky Fluid Conan
Funky Fluid Conan
Funky Fluid Conan
% alk. 7.8
Blg 18.0
5907772092231addbarcode
ulubione: 1

Mega soczyste i aromatyczne podwójne New England IPA, do którego wrzuciliśmy nie tylko masę amerykańskich chmieli, ale i słynne drożdże typu ,,Conan, dodatkowo podkręcające cytrusowe nuty w aromacie.

Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki owsiane, chmiel El Dorado, Citra, Amarillo, Mosaic, Chinook, drożdże, Vermont Ale, Conan.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-05-29 19:33:22

oceny Oceny

Użytkownicy 7,77 / ilość: 13
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,77 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-07-01 13:59:15
Barwa jasnożółta , zmętniona całkowicie , wzorowo dla stylu. Piana biała , w miarę drobna , trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie cytrusowo , klasycznie białe owoce , zwykłe cytrusy , nafta , soczyście , tak jak ma być w vermontach. W smaku równie rewelacyjnie , soczyste , pełne , zabójczo pijalne , lekka słodycz nie żaden ulep , średni gaz. Owocowa bomba. Jest nawet goryczka , może nie wysoka ale zaznaczona wyraźnie. Czuć żywicę w posmaku. Wg mnie świetne piwo , warka do 21.02.2021
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-06-02 20:11:13
To jedno z tych piw, po których spodziewam się wiele przed otwarciem. Zobaczymy.Połączenie tropików i owoców cytrusowych. Jest też lekko owsiankowo. Piana średnio obfita, drobnopęcherzykowa. Barwa ciemnożółta, soczysta, hazy. Wygląd bardzo dobry. Po przelaniu do szkła bardziej cytrusy, pomarańcza czy mandarynki. Bardzo fajne wysycenie, piwo tak charakterystycznie musuje. Bardzo fajne ciało. Ależ to piwo jest gładkie.Jest owocowość,takie cytrusy, ale nie powalająca na kolana. Leciutka słodycz, złamana średnią goryczką. Goryczka lekko ziołowa i tak delikatnie zalegająca. Piwo jest wręcz kosmicznie pijalne. Jedno z najbardziej pijlanych piw jakie ja piłem do tej pory. Piwo jest oczywiście soczyste, ale nie soczkowe. Gdyby było ciut więcej owocowości, to byłby sztos. No co tu gadać, piwo bardzo przyjemne, ale brakło do zachwycenia się.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.