Złociste, lekko mętne piwo z obfitą pianą, o świeżym i intensywnym zapachu słodu, chmielu i lekkim zbożowym aromacie. W smaku słodowa podbudowa, z dość mocno zaakcentowaną goryczką pozostająca na języku. Lekkie, orzeźwiające, mocno wysycone piwo.
Dodał:
admin - 2011-12-15 10:24:00
Komentarze:
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Afrosamurai
hoppie
Borsuk77
VapoRR
Kolor: po przelaniu, ładny złocisty kolor, lekko bursztynowy.
Piana: na początku nawet obfita, drobne pęcherzyki. Po krótkim czasie znacznie opada. Tworzy przez większość czasu pierścień na około milimetr z fragmentami na środku. Kolor biały.
Aromat: czuć dobry słód, lekko chmielowy. Gdy mocniej się przyłożyłem, poczułem lekkie drożdże. Miłe odczucie, lubię ten typowy dla połczyńskich piw zapach.
Smak: słodowy, drożdżowy. Nie wyczułem wad. W głębi można wyczuć lekki chmiel i charakterystyczny smak dla piw z tego browaru.
Wysycenie wysokie, jednak było w porządku.
Jak na swoją cenę (2,60 zł) chyba nie ma sobie równych. W mieście, w którym mieszkam cenowo i jednocześnie w kategorii jakość/cena wygrywa jedynie Brok Sambor. Polecam.
ddss