Fuhrmann Malinowe
Fuhrmann Malinowe
Fuhrmann Malinowe
% alk. 4.5
brak koduaddbarcode
cena: 2,19 zł

Piwo o smaku malinowym warzone przez Browar Fuhrmann z Połczyna-Zdroju. Można go zakupić w sklepach sieci handlowej Piotr i Paweł. Do sprzedaży trafiło w 2015 roku.

Piwo jasne, pasteryzowane
Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel, cukier, sok malinowy (0,2%) otrzymany z zagęszczonego soku malinowego, aromat malinowy (0,12%), regulator kwasowości-kwas cytrynowy, baza o smaku malinowym (0,04%), substancje słodzące
Dostępne w puszkach o pojemności 500 ml.
Dodał: piwosz92 - 2015-10-22 09:40:14

oceny Oceny

Użytkownicy 3,67 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia3,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-09-20 18:38:03
Piana gruboziarnista, bardzo słabej jakości, momentalnie się dziurawi i praktycznie całkowicie zanika. Barwa ciemniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste. W zapachu chemicznie malinowe i słodowe, nie zachęca do wypicia. W smaku również jedna wielka chemia, malinowa precyzując, mocny metaliczny posmak pozostaje na podniebieniu, brak goryczki, wysycenie na niskim poziomie, niesamowicie słodkie. Pite w wersji puszkowej, gdyż butelkowej raczej brak, puszka identyczna jak pils wyprodukowany przez Fuhrmanna(fatalny zresztą), tylko inna różowa kolorystyka. Jeśli ktoś ma ochotę na coś słodkiego, taniego, owocowego i chemicznego powinien być ukontentowany w innym wypadku nie bardzo... mogę dać maksymalnie 3 z plusem, co jak na Fuhrmanna wcale nie jest jakimś bardzo złym osiągnięciem.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.