Frumalt Cranberry
Frumalt Cranberry
Frumalt Cranberry
% alk. 4.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Napój piwny aromatyzowany o smaku żurawinowym (mieszanka piwa i napoju bezalkoholowego). Piwo smakuje jak oranżada. Alkohol w zasadzie niewyczuwalny, zabity skutecznie przez chemię.
Dodał: janicfan - 2013-12-28 20:24:25

oceny Oceny

Użytkownicy 5,91 / ilość: 11
Goście 5,8 / ilość: 5
średnia5,88 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2014-12-19 22:48:42
Absolutna tragedia - sztuczny, wręcz neonowy kolor intensywnego różu, smak rozpuszczonych w piwie cukierków marnego sortu.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 1 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2014-07-06 11:33:40
Opis piwa jest nieprawidłowy. Jest to Frumalt Żurawinowy a nie Jabłkowy. Kopiuj - wklej, nie zawsze działa bez pomyłek:) Co do samego piwa jednak, pomimo przeciwników, którzy zarzucają, że nie jest to piwo , to ja jestem jak najbardziej za. Oczywiście piwem to ciężko nazwać, ale ja natomiast lubię takie eksperymenty. Żurawina w piwie jest również wytworzona przez sztuczne aromaty co tak naprawdę nie daje smaku żurawiny a czegoś bardzo słodkiego. Ja dam ocenę 8/10 bo to chyba Frumalt, który mi najbardziej smakował.jest smaczne
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2013-12-28 23:44:39
Opis piwa jest nieprawidłowy. Jest to Frumalt Żurawinowy a nie Jabłkowy. Kopiuj - wklej, nie zawsze działa bez pomyłek:) Co do samego piwa jednak, pomimo przeciwników, którzy zarzucają, że nie jest to piwo , to ja jestem jak najbardziej za. Oczywiście piwem to ciężko nazwać, ale ja natomiast lubię takie eksperymenty. Żurawina w piwie jest również wytworzona przez sztuczne aromaty co tak naprawdę nie daje smaku żurawiny a czegoś bardzo słodkiego. Ja dam ocenę 8/10 bo to chyba Frumalt, który mi najbardziej smakował.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.