Erdinger Alkoholfrei
Erdinger Alkoholfrei
Erdinger Alkoholfrei
% alk. 0.5
4002103217275addbarcode
ulubione: 2
cena: 3,79 zł (330 ml)

Erdinger WeissBrau Alkoholfrei to pszeniczne bezalkoholowe piwo z gatunku Hefe-Weisen, warzone według tradycyjnej receptury znanej od 125 lat. Dzięki izotonicznym właściwościom błyskawicznie dostarcza organizmowi cennych łatwo przyswajalnych składników odżywczych, takich jak potas, magnez i witaminy. Ogromną zaletą oprócz rewitalizujących właściwości jest wspaniały mocny i orzeźwiający smak.

Składniki: woda, słód pszeniczny, chmiel, drożdże, kwas węglowy
Dodał: dawid3003 - 2014-09-23 08:30:16

oceny Oceny

Użytkownicy 5,32 / ilość: 19
Goście 5,4 / ilość: 5
średnia5,33 / ilość: 24

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar
2017-05-09 20:18:19
Biała piana dziurawiąca się. Opadła do 1 cm otoczki. Nienaganny lacing. Kolor złoty - średnio zmętniony (jak na pszenice). Aromat słodowo - chmielowy jak i w smaku również. Dodatkowym odczuciem smakowym to dosłownie brak alkoholu (charakterystyczny posmak dla piw bezalkoholowych) No działa to w ten sposób jak by kupić samą karoserie samochodową bez silnika. Ale takie piwa to super alternatywa dla kierowców... Sam po takie sięgam w upalne dni i nie tylko...
Wysycenie wysokie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
bartaspl1
starstarstarstarstar
2014-11-24 20:02:56
Oceniać piwo bezalkoholowe dla maniaka piwnego to jak oceniać piccolo dla znawcy szampanów. Ale to piwo jest najlepszym bezalkoholowym jakie piłem do tej pory. Dla kierowcy jak znalazł.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-11-06 20:25:37
Barwa jasnego złota, delikatnie opalizująca.Piana obfita i wysoka na około trzy centymetry po nalaniu.Biała, średnio-pęcherzykowa, opadła do centymetrowego, nieprzerwanego kożucha.Średnie bąble przeistoczyły się częściowo w grubsze.Pozostawiała grube, nierówne firanki na ściankach.Aromat delikatny, słodowo-brzeczkowo-drożdżowy, z pszenicą w tle.W smaku lekkie, słód, brzeczkowy, słodki posmak, bardzo charakterystyczny dla piw bezalkoholowych.Słodkie, praktycznie bez goryczki.Posmak pszenicy występuje ale w minimalnym stężeniu.Nasycenie wysokie.Szkoda, że nie smakuje jak zwykłe piwo pszeniczne.Od raz po wyczuciu aromatu można stwierdzić, że to piwo bez/a.Piana faktycznie świetna, dużo czasu minęło aż się podziurawiła.Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego.Chociaż nie wszystkie Erdingery jakie piłem trzymały wysoki poziom.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2014-09-27 18:21:36
Piana imponująca, kolor żółty mętny, zapach słodki typowy dla bezalkoholowego piwa, niestety smak bezalkoholowego piwa mnie odrzuca... To było chyba jedyne jakie dopiłem do końca, ale i tak z dużym niesmakiem, już więcej się chyba nie skuszę.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 2 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.