EDI Migdałowe
EDI Migdałowe
EDI Migdałowe
% alk. 5.7
Blg 12.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Edi, mieszczący się we Wschowej. Jest to piwo niepasteryzowane oraz niefiltrowane, dojrzewające w butelce. Barwa ciemnożółta, wpadająca w pomarańczową, bardzo mocno mętna. Piana praktycznie niewidoczna. Przy nalewaniu tworzy się na chwilę, lecz zaraz całkowicie znika. Zapach słodowo-słodki, lekko mdły, niespotykany w piwach z innych browarów. W smaku mocno słodkie, z wyczuwalną nutą migdałowo-orzechową i lekką słodowością, goryczka prawie nie występuje. Wysycenie bardzo słabe - naturalne. Piwa z tego browaru dostępne są jedynie na jarmarkach, targach oraz kiermaszach.
Dodał: Stacher93 - 2013-10-30 15:18:00

oceny Oceny

Użytkownicy 3,46 / ilość: 13
Goście 6,2 / ilość: 5
średnia4,22 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kamil_93
starstarstarstarstar
2013-11-03 18:07:13
Moje drugie i chyba ostatnie piwo z tego dziwnego browaru. Piłem je razem z Edim niefiltrowanym, który był o wiele gorszy, co nie znaczy że migdałowe mi smakowało. Nie było po prostu tak gęstą papką jak niefiltrowane, ale i tak trudno je wypić.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2013-11-01 19:13:49
Jak zwykle z Edi'ego - specyficzne.Mocno słodkie, cholernie mętne i z posmakiem, którego nie potrafię opisać.Ten smak to coś co można poznać pijąc tylko piwa z tego browaru.Do tego brak piany i wysycenia.Zależy co kto lubi, ja mam czasem ochotę strzelić sobie takie nietypowe, deserowe piwo.Jednak z dostępnością Edi'ego jest spory problem bo trzeba czekać na jakieś targi.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2013-10-30 21:43:23
Jak dla mnie piwo jest naprawdę świetne. Jest delikatne, nie czuć w ogóle że posiada alkohol. Do tego sprzedawała mi pani ze zdjęcia, w efekcie było wyśmienite na upał.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.