Dziki Wschód Exa Ma Gozua
Dziki Wschód Exa Ma Gozua
Dziki Wschód Exa Ma Gozua
% alk. 12.5
Blg 28.0
5906874369715addbarcode

Imperialny Stout leżakowany w beczkach po bourbonie Buffalo Trace z dodatkiem syropu klonowego, ciemnej czekolady i zestu pomarańczowego
Dodał: Shinodin - 2021-08-25 10:17:41

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-08-18 19:46:33
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa, klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty palone, dużo syropu klonowego, kokosowy aromat od beczki po Bourbonie, kawa, gorzka czekolada, akcent pomarańczowy, raczej deserowy profil, plus za mocno wyczuwalną beczkę. W smaku beczka nadal na pierwszym planie, intensywny kokos, syrop klonowy, dużo ciemnego ciała, paloność, prażoność, świetnie zamaskowany alkohol jedynie delikatnie rozgrzewający przełyk, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zalakowany, etykieta elegancko i klimatycznie wykonana graficznie, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Data rozlewu 15.04.2021. Degustowane niestety nie leżakowane, dość świeże. Imperialny Stout o wyraźnym posmaku beczki po Bourbonie, syrop klonowy daje dużo słodyczy. Ciekawa propozycja od Dzikiego Wschodu, Buffalo Trace daje radę, mało zestu pomarańczowego. Myślę, że 8 z minusem będzie adekwatną oceną, ciekawe czy leżak ułożyłby tutaj coś więcej.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.