Dwóch Braci Stigma
Dwóch Braci Stigma
Dwóch Braci Stigma
% alk. 5.2
Blg 14.0
5906721185482addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Dwóch Braci.
Soczyście chmielowa New England IPA, do której dodaliśmy to co najlepsze. Chmiele Citra oraz Amarillo gwarantują doskonałe doznania.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody (pale ale, pszeniczny, pilzneński), płatki owsiane, chmiele (Citra, Amarillo, Simcoe, Warrior), drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2020-06-15 13:32:52

oceny Oceny

Użytkownicy 5,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 5,33/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-06-12 15:28:57
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu soczyste nuty owocowe, cytrusy, egzotyka, trochę karmelu i żywicy, ja wyczuwam melona. W smaku nadal owocowo, choć w mniejszym stopniu, białe owoce oraz melon dostępne na kubkach smakowych, goryczka lekko zalegająca o profilu cytrusowym, słabsza kontra kwaskowa, bardzo gładka faktura, przeciętna treściwość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Dwóch Kumpli, etykieta nowocześnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 03.06.2021. Aromat lepszy od smaku. Jest soczkowo, owocowo i subtelnie żywicznie, ale w bardzo nieznacznej dozie, jakby ktoś pożałował chmielu. AIPA Phobia zdecydowanie bardziej mi podeszła. Zabrakło Neipowego ciała, mogę wystawić maksymalnie 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010