Dr. Argon
Dr. Argon
Dr. Argon
% alk. 8.9
5903246010442addbarcode

Życie na krawędzi nie jest łatwe. Żeby mu sprostać potrzebujesz eksperta. Dr. Argon to światowej klasy specjalista medycyny mechatronicznej i cybernetycznej transplantologii. Jak sam mawia, nic nie miałoby sensu gdyby nie chwile relaksu z esencjonalnym, rozgrzewającym i mocno chmielonym piwem jakim jest barley wine. Po prostu chmiel i słód. Bez żadnych implantów.
Piwo jasne, niefiltrowane i niepasteryzowane
Uwarzone i ręcznie zabutelkowane w małym, rodzinnym browarze.
Składniki: woda, słód pilzneński, chmiel, drożdże
Zależy nam, aby nasze piwa docierały do was szybko i w optymalnej formie, stąd rozlewamy małe serie i dajemy krótkie terminy ważności.
Przechowywać w temperaturze 4-8°C, z dala od światła
Dodał: jamiecope - 2020-06-08 09:39:59

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,5/10 / ilość: 2

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-01-02 20:25:57
Piana biała z elementem beżu, drobno i gruboziarnista, gęsta, puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca ładny i trwały lacing na ściankach szkła, duży plus za nią. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu wyraźne nuty suszonych owoców, karmel, miodowy akcent, przyprawowy i trochę fenolowy klimat, drożdżowość, podbudowa słodowa. W smaku przyjemnie słodkie, suszone owoce zdecydowanie na pierwszym planie, czuć subtelnie miodowy profil połączony ze szczyptą przypraw i karmelu, dobrze zamaskowany alkohol jedynie delikatnie rozgrzewający przełyk, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, głębia smaku zachowana, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, bardzo ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 01.01.2021. Leżakowane około pół roku, degustowane dzień po terminie przydatności. Ułożony Barley, treściwy i zapewniający odpowiednie dla stylu doznania smakowe. Suszone owoce, miód, karmel... tylko trochę tej Ameryki zabrakło... Niemniej jednak jest konkrecik, brawo Palatum, takie barleye to ja lubię! Mocna 8 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010