Deer Bear Red Pill
Deer Bear Red Pill
Deer Bear Red Pill
% alk. 7.0
5903678460150addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Porządne chmielenie imperialnej IPY to coś czego potrzebujesz by móc cieszyć się aromatem i smakiem. Czy trzeba czegoś więcej? W Red Pill podkręciliśmy chmielenie jeszcze bardziej do Hoprate 18g/L. Jeśli masz wątpliwości sięgnij również po niebieską pigułkę i przekonaj się czy jest różnica.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód owsiany, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiele (Galaxy, Centennial, Simcoe, Citra), drożdże (Mega Yeast Blend).
Dodał: Barcelonismo - 2020-08-19 10:33:34

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-09-03 21:29:12
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu mega aromaty owocowe, egzotyka tropiki, sporo karmelu i żywicy, ale również owoców w wersji suszonej, czuć solidne nachmielenie. W smaku bardzo gładkie, ułożone, słodkie, mocno słodkie i karmelowe, suszone owoce, żywica, mniej tropików czy egzotyki, goryczka iluzoryczna, solidna porcja chmielowego ciała, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta świetnie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 23.07.2021. Kurczę... Po wyśmienitym Blue Pillu spodziewałem się mocniej nachmielonej czerwonej petardy... A w tym przypadku... mamy bardzo dużo ciała, ale takiego karmelowego, słodkiego, zanika efekt soczkowości, a przede wszystkim leży mi tutaj goryczka, która jest praktycznie zerowa. Blue dostał 9, a tutaj niestety nie mogę dać więcej niż 7. Lekki zawód, może jakbym pił je w odwrotnej kolejności...
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Ragnar

2020-08-20 05:03:13
\">
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010