Deer Bear Ramen Shop
Deer Bear Ramen Shop
Deer Bear Ramen Shop
% alk. 5.2
5903678460013addbarcode

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Porządkie odleżakowany pils, wyraźnie chmielony z dużym udziałem płatków ryżowych, które nadają mu lekkości i rześkości. Stworzony by pasował zarówno do intensywnych dań jak i samodzielnej degustacji. Wspaniałe to piwo, nie zapomnisz go nigdy.
Piwo pasteryzowane, niefiltowane.
Skład: woda, słody jęczmienne, płatki ryżowe, chmiele, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2020-06-02 16:25:35

oceny Oceny

Użytkownicy 8,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,33/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-06-15 16:51:05
Wygląda jak marzenie. Jasno-złote, delikatnie zamglone. Widać unoszące się do góry bąbelki, piana wysoka, trwała, zbita. Tworzy modelową koronę, drobnoziarnista, przez długi czas utrzymuje \"dwa palce\". Aromat słodowy, bardzo delikatnie z silnie wyczuwalnymi wpływami ryżu. Orzeźwiający, rześki smak. Piwo ma lekkie ciało, goryczka średnia, pilsowa. Wysycenie nie jest wcale zbyt mocne, pijalność jest bardzo dobra. Doskonale zbalansowane. Ciężko się do czegokolwiek przyczepić, 9 na 10 moim zdaniem nie jest przesadą.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-05-30 19:34:08
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, dość klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu wyraźne nuty ryżowe, słodowy klimat, sporo zbożowych akcentów, pachnie bardzo świeżo. W smaku świeżość się potwierdza, jest ryżowo, słodowo, czuć porządne nachmielenie, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, gładka faktura, średnia ilość ciała, wysycenie na stosunkowo niskim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta jak zawsze z tego browaru świetnie wykonana graficznie ale dość ubogo opisana. Warka 20.05.2021. Przyjemny, ryżowy pilsik. Aromatyczny i świeży, czuć zarówno obecność ryżu jak i solidne nachmielenie, zadowalający efekt orzeźwienia. Solidne piwo, ode mnie 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010