Deer Bear Piernikowy Osiołek
Deer Bear Piernikowy Osiołek
Deer Bear Piernikowy Osiołek

Piernikowe o smaku i korzennych przypraw i pieczonego jabłka. Pierwsze piwo z nowej serii Toruńskie Historie, która będzie nawiązywać do Torunia i jego historii.
Dodał: nietzsche - 2020-01-23 20:58:01

oceny Oceny

Użytkownicy 6,6 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6,6/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-11-22 19:48:23
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty przypraw piernikowych, cynamon, goździki, imbir, karmel, czekolada deserowa, na drugim planie natomiast aromat pieczonego jabłka, pachnie dość świątecznie. W smaku słodkie, karmelowe z lekkim palonym akcentem, wszystkie przyprawy piernikowe obecne są również na podniebieniu, finisz lekko kwaskowy o profilu pieczonego jabłka, goryczka żadna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta w czerwonej kolorystyce z toruńskim złotym osiołkiem na froncie, ubogo opisana. Warka 14.10.2021. Nie jestem wielkim entuzjastą tak deserowych, korzennych piw, aczkolwiek to jest całkiem niezłe. Ciemny, palony klimat, przyprawy piernikowe i finisz pieczonego jabłka, który sporo tutaj daje. Jednak nadal jak dla mnie zbyt słodko... dlatego też mogę zaproponować maksymalnie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-02-11 17:39:06
Piana wysoka, drobnopęcherzykowa, beżowa.
Barwa buro-brązowa, zmętniona.
Zapach mocno przyprawowy, piernik, goździki, cynamon, ale też jabłkowo-szarlotkowe nuty.
Smak: wysycenie średnie-, goryczka niska+, palona, nuty palone, lekko popiołowe, piernik, goździki, cynamon, jabłko trochę za bardzo \"perfumowane\", chociaż daje jakiś minimalny kwaskowy posmak w kontrze do mocno słodkiej całości. 6,5/10
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010