Deer Bear & Maltgarden Polish Craft Mafia - Nakano
Deer Bear & Maltgarden Polish Craft Mafia - Nakano
Deer Bear & Maltgarden Polish Craft Mafia - Nakano
% alk. 7.0
Blg 18.0
5903678460280addbarcode
ulubione: 2

Styl: Imperial / Double, New England / Hazy, India Pale Ale
Chmiele: Citra & Galaxy & Trident & Mouteka
Hop Rate: 22 g/L
Drożdże: London Fog

Mamy dla Was coś zupełnie wyjątkowego. Projekt, który powstawał bardzo długo a pandemiczne zawirowania sprawiły, że nie miał możliwości rozwinąć się, a nawet wystartować. Ale to przeszłość. Przed Wami projekt Polish Craft Mafia - taki znaczek Piwo Kraftowe tylko bez formalnego stowarzyszenia. W ramach projektu wraz z naszymi ludźmi z Maltgarden będziemy przedstawiać Wam piwa dopieszczone przez trochę więcej osób niż zazwyczaj. Spodziewajcie się wielu ciekawych kooperacji, dużo chmielenia i mocnych ekstraktów. Na pierwszy ogień trafia NAKANO - Hazy DIPA na chmielach Citra, Galaxy, Trident, Mouteka.
Dodał: JP2137 - 2020-11-14 20:03:49

oceny Oceny

Użytkownicy 8,7 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,7/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-02-24 18:18:30
Trochę czuć cytrusy. Też owsianka. Piana dość niska, drobnopęcherzykowa. Kolor żółty, soczyste, hazy, soczkowe. Po przelaniu do szkła cytrusy i co ciekawe lekka nuta truskawek. Lekkie tropiki. Wysycenie dość wysokie. Piwo ma dobre ciało. Jest bardzo gładkie. Owocowość słaba. Lekkie cytrusy i to wszystko. Delikatna słodycz jest przełamana goryczką. Goryczka średnia, lekko ziołowa, zalegająca. Fajnie soczkowe. Bardzo dobrze się pije. Piwo dobre, ale bez pazura. Brakuje owocowości. Choć generalnie wszystko się zgadza. Przyzwoicie dobre.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2021-02-22 19:21:10
Zacznę od puszki bo to jest top tego jak może wyglądać piwo(a do tego w zupełności wystarczająco i kompletnie opisane).
Piana średnia, średniopęcherzykowa, całkiem ładny lacing.
Barwa całkowicie mętna, soczkowa, żółto-pomarańczowa.
Zapach dość intensywny, dużo owoców z dojrzałymi egzotykami na czele, trochę cytrusów i żywicy.
Smak: wysycenie średnie/średnie-, lekko wygładzone, czuć płatki, goryczka średnia-, pojawia się po chwili, lekko zalega, bardzo pełne, soczyste ze sporą porcją owoców egzotycznych i cytrusów, do tego razem z goryczką dochodzi trochę ziołowości i żywicy, troszkę łodygowości, słodycz nie jest przesadzona, może nie jest najbardziej pijalnym piwem z jakim się spotkałem, ale i tak pije się całkiem lekko.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2020-12-29 18:46:46
Całkowicie mętne przez sporą ilość płatków pszennych i owsianych. W aromacie jest bogato, z wyraźnym cytrusowym zapachem. W smaku na początku bardzo pijalne i lekkie, aby po chwili uderzyć z wielką mocą. Hoprate 22g/l sprawia, że wydaje się, iż jest tu 10% alkoholu. Dobre, wyjątkowe piwo z ciekawej kolaboracji dwóch bardzo dobrych browarów.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-12-23 19:12:56
Barwa żółto-pomarańczowa , zmętniona całkowicie. Piana biała , drobna , trwała i zostawia piękny lacing. W aromacie są owoce tropikalne i żywica. Standard bym powiedział , bardzo dobry poziom. W smaku fajne ciało , bardzo pijalne , nie czuć 7 %. Są owoce cytrusowe , limonka , żywica. Tak jak się spodziewałem. Gaz przeciętny , niska goryczka , lekko słodkie. Jest soczyste ale nie soczkowe. Delikatnie czuć taką łodygę ale obstawiam że to od Galaxy jest. Piwo jest świetne , zabójczo pijalne , polecam każdemu. Warka do 12.11.2021.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010