Deer Bear & Maltgarden Beniz Ver.2
Deer Bear & Maltgarden Beniz Ver.2
Deer Bear & Maltgarden Beniz Ver.2
% alk. 7.0
5903678460068addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone w kooperacji przez Browar Deer Bear i Browar Maltgarden.
Beniz Ver. 2 Trzech muszkieterów melduje sie gotowych do walki! Ładujemy w butelkę solidną dawkę Mosaica, Galaxy i Enigmy. Piwo to prolog zupełnie nowego projektu, ktory przy dobrych wiatrach trafi w Wasze ręce! Spróbuj wersji chmielonej zestawem Mosaic/Galaxy/Enigma jak i wersji drugiej chmielonej Citra/Mosaic/Chinook.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiele (Mosaic, Galaxy, Enigma), drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2020-06-30 22:19:31

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 9/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-07-09 18:27:21
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty owocowe, białe owoce, melon, trochę egzotyki oraz cytrusów, zielona cebulka, żywica, mniej karmelu, subtelna ziołowość i ziemistość. W smaku całkiem soczyste i treściwe, białe owoce dominują na podniebieniu, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, pojawia się zbożowy akcent, żywica nadal obecna, podobnie jak zielona cebulka, gładka faktura, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta w zielonej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 10.06.2021. Biorąc pod uwagę aktualną konkurencję na rynku DDH DIPA Beniz ver.2 wypada solidnie, ale bez większych fajerwerków. Jest owocowo, dość soczyście, bardzo pijalnie choć goryczka mogłaby być wyraźniejsza. Sam nie wiem... waham się, ale chyba zaryzykuję i wystawię 8 z minusem. Ciężko się tu do czegoś doczepić, oczywiście aromat mógłby być większy, smak bardziej charakterny, ale jest to solidne rzemiosło, treściwe i konkretne, stąd też moja ocena.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010