Deer Bear Let’s Cook Ultimate Multifruit Pastry Gose
Deer Bear Let’s Cook Ultimate Multifruit Pastry Gose
Deer Bear Let’s Cook Ultimate Multifruit Pastry Gose
% alk. 6.0
Blg 17.0
5903678460129addbarcode

Jest to nietypowa interpretacja historycznego stylu Gose przez dodatek laktozy co wprowadziło słodki charakter. Dodatkowo zastosowany został prawdziwy miks owocowy: mango, sok z malin, puree z marakui, nektarynki, moreli i ananasa. Aromat niezwykle owocowy i soczysty. Piwo koniecznie przelej do szkła aby podkreślić walory wizualne i aromatyczne. W smaku wyczujesz ciekawy słodko-kwaśny balans. Piwo jest lekkie w odbiorze, świetnie pijalne i orzeźwiające.
Dodał: marti86 - 2020-08-07 12:10:36

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,5 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-03-03 18:48:20
Po otwarciu uniósł się zapach takiego soku multiwitamina. W aromacie bardzo słodko i owocowo. Czuć mango, nektarynkę, mniej morelę i marakuję. Piana bardzo obfita, drobna. Piwo blado brązowe, ciemno pomarańczowe, zmętnione. Wygląd tak średnio apetyczny. W szkle aromat jeszcze bardziej słodki. Czuć laktozę. Owoce podobne, z tymże w szkle ewidentnie czuć maliny. Czuć ciężki soczek-koktajl-kompot. Wysycenie średnie.Ciało tego piwa to naprawdę niespodzianka. Piwo ma 17 BLG a smakuje jakby miało conajmniej 18 BLG.Fajna gładkość.Po aromacie bałem się, że piwo będzie za słodkie. Nic z tych rzeczy. Jest wyraźna słodycz, ale jest też wyraźna kwaśność. Jeżeli chodzi o owocowość to jest nieźle. Owoce tropikalne grają tu główne role. Mango i marakuja głównie czuć, ale też fajny malinowy akcent. Piwo pozytywnie mnie zaskoczyło, bo raczej nie mam dobrego zdania o piwach Deer Bear. Bardzo fajny owocowy soczek kwaśno-słodki. Piwo nie męczy, co przy tylu owocach i laktozie jest nie lada wyczynem. Alkoholu wcale się nie czuje. Piwo pijalne, bo szybko znika ze szklanki :P Nie podchodziłem zbyt optymistycznie nastawiony do takiego stylu Pastry Gose, ale miłe zaskoczenie. Soczek i koktajl w stylu Gose.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-08-28 16:31:20
Piana praktycznie żadna, gruboziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z puszki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu multiwitamina, soczkowość, bardzo wyrazista, czuć, że będzie mega owocowo, tropiki, egzotyka, jest ciekawie. W smaku wyraźnie kwaskowe, moc owoców ze słonym finiszem, piwna multiwitamina, trochę słodyczy, sporo soczkowego ciała, jeśli miałbym powiedzieć jakie owoce wyczuwam to na pewno malinę, mango, marakuję oraz ananasa, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka bardzo barwnie wykonana kolorystycznie i graficznie, w miarę, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 14.07.2021. Tak jak wcześniej pisałem piwna multiwitamina, przyjemnie kwaskowe ze słonym finiszem, dużo owocowego ciała, mało piwnych akcentów. Soczek, soczek, soczek, taki na mocną 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-08-24 13:34:23
Piana średniej wysokości, średniopęcherzykowa, dość szybko opada, w kolorze żółto-różowym, trochę pomarańczowego.
Barwa całkowicie mętna, czerwono-pomarańczowa.
Zapach słodkawy, mocno owocowy, sporo jogurtowo-owocowych nut, mocniej wybija się morela, marakuja i mango.
Smak: wysycenie średnie+, brak goryczki, lekka kwasowość, sól przyjemnie wyczuwalna na całej ciągłości piwa, spora jogurtowość. Co do owoców - nie wiem czy to nie był trochę strzał w stopę, jest owocowo, ale trochę za duży mix, tak z wybijających się to chyba malina i mango. Aczkolwiek dość pijalne, na aktualną pogodę bardzo przyjemne, sól robi robotę
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.