Deer Bear Blend Battle Vol. 2
Deer Bear Blend Battle Vol. 2
Deer Bear Blend Battle Vol. 2
% alk. 11.0
Blg 25.0
5906395303489addbarcode
ulubione: 4

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Połączyliśmy dwa nasze ulubione stouty (Coffee Break vs Chocolate Factory) by stworzyć imperialną wersję piwa, które zawiera wanilię, laktozę, gałkę muszkatołową, kakao i kawę wypaloną przez toruńską palarnię kawy Fonte. Misiek i jeleń są gotowi skopać Ci potężnie kubki smakowe!
[opis producenta]
Dodał: Barcelonismo - 2018-06-22 15:00:15

oceny Oceny

Użytkownicy 8,69 / ilość: 16
Goście 7 / ilość: 2
średnia 8,5/10 / ilość: 18

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-03-10 06:11:24
Smolista czerń. Dla światła nie przeniknione. Piana szybko znika. Była w kolorze kawy z mlekiem.
Aromat bardzo przyjemny i nietypowy. Chyba gałka i wanilia podbite alkoholem robią robotę. Trochę czekolady też jest. Może i orzechy.
Praktycznie bez wysycenia. Gładź, słodycz, i łagodne rozgrzewanie.
Jest kawa, czekolada, kakao. Wanilii nie czuję. Gałka chyba kooperuje z chmielem w celu podbicia goryczki. Wspomaga to kawowa kwaskowość. Ale żeby 4/5, to nie. Gdzieś tam daleko w posmaku też coś w rodzaju paloności. Pijąc ma się skojarzenia z wafelkami w czekoladzie, princessa czy coś. Dopiero delikatne nuty korzenno goryczkowe sprowadzają z tych obłoków na trzecią planetę od słońca.
Ciekawe piwo z nietypowym aromatem i deserowo korzennym smakiem. A gdzie schowali te 10% vol. To ja nie wiem. Jest trochę wyklejające. Nie każdy jest fanem team słodyczka. W tym przypadku to nawet jest team cukrzyca.
330 ml to jeszcze ujdzie.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 8, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
Krwawy
starstarstarstarstar

2019-03-05 12:51:54
Klasa sama w sobie
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2018-10-24 23:03:23
Aromat faktycznie kpie kubki smakowe, dużo świeżej ziarnistej kawy, czekolada, laktoza, wanilia i trochę później kawa z mleczkiem. Smak słodkawy, kawka z mlekiem, ciasto orzechowe, finisz już kakaowy, lekko palony z nutami gałki muszkatołowej (lekkie szczypanie). Bardzo dobre, szkoda, że takie małe...
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-07-31 21:18:15
Oko: czerń. Piana ciemny beż, niezbyt wysoka, średnio trwała, zostawia ślad na szkle.
Nos: z butelki zniewalający aromat orzechowy plus słodkie dodatki, daje efekt chałwy orzechowo-waniliowej, spod tego nieśmiało kawa z mlekiem, czekolada deserowa. Silny zdecydowany aromat. Ze szkła bardziej zrównoważony, ale nadal intensywny: nadal chałwa, ale bardziej wyczuwalne palone słody. Alkoholu absolutnie nie czuć.
Smak: kremowe, gęste w ustach, wysycenie bardzo niskie. Smak złożony. Dużo słodyczy, znów chałwa waniliowo-orzechowa, do tego likier kawowo-czekoladowo-nugatowy, na finiszu nieśmiało palone nuty, a z każdym łykiem o sobie daje znać przyprawowość od gałki muszkatołowej. Słodkie nuty dominują zdecydowanie, ale nie dają efektu ulepku. Pijąc trunek nadal jest się ?porażanym? silnym aromatem, przez co nawet jest pewien kłopot z oceną samego smaku. Alkohol nieobecny w jakiejkolwiek postaci, nawet nie grzeje w przełyk. Trochę brakuje goryczki (palonej i chmielowej), choć po przełknięciu trunku na języku zostaje kakao i narastająca gałka muszkatołowa. Piwo prawie idealne
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010