Deer Bear Asami
Deer Bear Asami
Deer Bear Asami
% alk. 5.3
Blg 13.0
5906395303243addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Przedstawiamy naszą kolejną herbacianą Apę - Asami. Tym razem do piw dodaliśmy herbatę Earl Grey Oriental (bławatek, płatki róży, kwiat słonecznika, aromat bergamotki i mango). Dodatkowo do piwa dodaliśmy skórkę z cytryny, trawę cytrynową i laktozę! Jest przyjemnie i ultra pijalnie.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-08-28 09:45:03

oceny Oceny

Użytkownicy 7,06 / ilość: 18
Goście 7 / ilość: 1
średnia 7,05/10 / ilość: 19

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Elænis
starstarstarstarstar

2020-04-12 15:58:00
- Szyjka butelki: chmiel, cytrusy, wyraźna herbata.
- Piana: drobno- i średniopęcherzykowa, niezbyt obfita, niespecjalnie trwała, ale pozostawia lacing.
- Kolor: mętne, pomiędzy deep a pale gold.
- Aromat: świeży, przede wszystkim herbaciany, z nutami chmielu.
- Smak: eksplozja earl grey! Jeśli ktoś lubi, wtedy się zakocha od pierwszego łyku, jeżeli nie - będzie miał problem z wypiciem. Goryczka fest, ale bardziej na finiszu, nie zalega. W odczuciu wytrawne, lekko taniczne (ale bez ściągającej cierpkości).
- Nasycenie: troszkę powyżej średniego.

Ocena: 8+/10, czyli rewelacja, ale wyłącznie dla miłośników teaPA.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2018-12-26 22:56:52
Warka: 28.09.2019

Barwa: złoto lekko rozwodnione ; taki kompot z moreli

Piana: nie zbyt okazała , szybko opada, lekki pierścień wraz z lacingem zdobią ścianki szkła firomwego degustacyjnego;

Aromat: z butelki: mocno herbaciany z oczywistym akcentem earl greya czyli cytrusowości , kwiatowości ; ze szkła: mega intensywne zapachy typowej czarnej herbaty czyi EG , nuty cytrusowe, bergamotki , bardzo dobre skojarzenia z dobrą herbatą , czuć każdu zasuszony składnik ;

Smak: normalnie herbatka z cytrunką bardzo intensywnie aromatycznie , odpowiedni poziom słodowości to chyba piewrsze piwo z tego Toruńskiego Browaru i pierwsze spotkanie uważam za bardzo owocne ;
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2018-03-20 19:36:47
Aromat przyjemny choć niezbyt intensywny. Herbata raczej stanowi dodatek do słodowych nut z cytrusowo kwiatowym tłem. Jest lekko, rześko, lekko perfumowo od earl greya.

Piwo o złotej barwie i ładnej, niemalże idealnej klarowności. Delikatnie zamglone, z pływającymi drobinkami. Piana niezbyt obfita, biała, średnio pęcherzykowa i sycząca. Opadająca w średnim tempie do cieniutkiej warstewki. Lekko zdobi szkło.

Pół-wytrawne, z lekko zaznaczoną chlebową słodowością. Lekkie, orzeźwiające, cytrusowe a nawet lekko kwaskowate. Herbata delikatnie wyczuwalna przy finishu, wraz ze średnio intensywną grejpfrutową goryczką. Nasycenie dwutlenkiem węgla - średnie.

Pomimo użycia masy dodatków - herbaty Earl Grey Oriental (z bławatkiem, płatkami róży, aromatem bergamotki i mango) skórek cytryny, trawy cytrusowej i laktozy, piwo niczym się nie wyróżnia na tle pozostałych standardowych american pale ale'ów. Co najważniejsze - jest pijalne, lekkie, i sesyjne takie jak APA powinna być. Szkoda tylko że po raz kolejny mam do czynienia z kolejnym zwykłym cytrusowo owocywm piwem w stylu APA, które przyciągnęło mnie marketingowym bulszitem w postaci miliona dodatków których praktycznie nie czuć.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2017-10-25 00:42:27
Co ciekawe, nie zawiodło mnie jeszcze żadne piwo z tego browaru. Miała być herbaciana lemonowa apa i w sumie jest. Goryczka nie agresywna. Smak się zgadza, całkiem przyjemny, w zapachu czuć co należy. Kolor dobry, piana nie zgorsza. Ciężko mi się do czegoś tak szczerze przyczepić. Nadmienić trzeba na pewno, że piwo bardzie dla ludzi lubiących te łagodniejsze i słodsze piwa.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010