De Facto Lazy Time
De Facto Lazy Time
De Facto Lazy Time
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode

Lazy Time to soczyste, pełne chmielowego aromatu piwo uwarzone w stylu New England India Pale Ale przy użyciu nowozelandzkich chmieli Nelson Sauvin i Wai – iti. Poczujcie niesamowity aromat słodkich owoców tropikalnych z delikatną nutą goryczy.
Dodał: Luki1968 - 2022-04-21 13:52:09

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2022-04-20 21:30:57
Wyraźne winogrona w aromacie, ale jeszcze bardziej wyraźna NAFTA - już dawno nie piłem czegoś, co by tak intensywnie pachniało NAFTĄ. Ciecz jasno-bursztynowa, zamglona, piana średnia i biała.

W smaku jest cytrusowo i również naftowo - ciężko mi to inaczej opisać. Jest jakaś oleistość w smaku co może świadczyć o tym, że tych chmieli poszły tam niemałe ilości. Dodaje to piwu pełni, przez co nie jest ono zbyt wytrawne. Goryczka dyskretna, pół na pół cytrusowo-pieprzowa.

Unikatowe piwo. Piłem już trunki na nowozelandzkich chmielach, ale dopiero w tym tak wyraźnie poczułem ich charakterystykę. Polecam sensorykom. I ciekawym doznań.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.