De Facto Fruit Master
De Facto Fruit Master
De Facto Fruit Master
% alk. 2.8
5907222527375addbarcode

Uwarzone przez Browar De Facto.
Fruit Master to lekka, sesyjna NEIPA z dodatkiem pulpy z nektarynki i kiwi. Piwo jest niezwykle aromatyczne i owocowe. Poznaj Fruit Master...
Zawiera: słód jęczmienny, płatki owsiane, słód pszeniczny, laktozę.
Chmielone odmianami: Sabro, Citra.
Polecana temperatura serwowania to 8-14°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-07-17 16:57:26

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-08-24 14:35:21
Piana praktycznie żadna, biaława, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, momentalnie dziurawiąca się i opadająca po przelaniu piwa z butelki do szkła, nie pozostawiająca trwałego lacingu. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu bardzo czuć kiwi, trochę mniej nektarynkę, jest aromatycznie, owocowo, dość słodko, wyczuwalny dodatek laktozy, mało chmielowych akcentów. W smaku natomiast wszystkiego jest o wiele mniej, faktycznie czuć, że jest to sesyjna okrojona wersja, mało kiwi, mało mandarynki, przeciętna soczystość, Sabro i jego kokosa nie zidentyfikowałem, goryczka iluzoryczna, lekka kontra kwaskowa, średnia ilość ciała, wysycenie na dość niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, bardzo ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 25.06.2021. Faktycznie piwo jest niezwykle aromatyczne i owocowe, ale tylko w zapachu... W smaku traci bardzo dużo. Elegancki aromat kiwi i nektarynki utrzymuje się jedynie chwilę na podniebieniu, brakuje soczystości i chmielowego aromatu. Wiadomo jest to wersja sesyjna, ale trochę za bardzo poszli w wodnistość... Początek obiecujący, dalsza część degustacji lekko powyżej przeciętnej. Całokształt oceniam na 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.