Cztery Ściany Tropik
Cztery Ściany Tropik
Cztery Ściany Tropik
% alk. 6.2
Blg 15.0
5906874341254addbarcode

Uwarzone przez Browar Cztery Ściany.
Piwo w stylu Mango IPA.
Dodał: Barcelonismo - 2018-11-05 07:43:24

oceny Oceny

Użytkownicy 7,29 / ilość: 7
Goście 9 / ilość: 1
średnia7,5 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-10-16 22:11:36
Piana praktycznie żadna, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu świetne, egzotyczne nuty mango, czuć ten owocowy klimat, czuć tą soczystość, natomiast jeśli chodzi o akcenty IPY, albo nawet piwny profil, jest to coś czego w aromacie nie doświadczymy. W smaku mango nadal na pierwszym planie, jest soczyście, gładko, pijalnie, egzotycznie i owocowo, goryczka nieznaczna, podobnie jak kontra kwaskowa, dużo pulpowego ciała mango, naprawdę dominuje zdecydowanie i przykrywa resztę doznań smakowych, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły biały, aczkolwiek z naklejką browaru(pierwszy raz spotykam się z czymś takim), etykieta również w białej kolorystyce, minimalistycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 31.01.2021. Moje pierwsze spotkanie z browarem Cztery Ściany, dostałem soczystą IPĘ o wyraźnym aromacie i smaku mango, czuć dużą ilość pulpy jaka została użyta do uwarzenia piwa. Smaczne piwo, lubię dodatek mango, aczkolwiek bardziej szanuję uzyskanie efektu soczystości i soczkowości przy użyciu wyłącznie chmielu. Generalnie, za debiut dla browaru z Trzebnicy jestem w stanie zaproponować 7 na zachętę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2023-12-17 19:57:07
Edit 2023. Piwo jest aktualnie prezentowane jako Mango Double IPA i ma 6,3% woltażu. Lotów nie obniżyło, dla mnie to nadal 7, może z małym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.