Proletaryat Rewolucyjne Piwo Ciemne
Proletaryat Rewolucyjne Piwo Ciemne
Proletaryat Rewolucyjne Piwo Ciemne
% alk. 6.2
Blg 14.1
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Czarnków dla Klubokawiarni Prolataryat mieszczącej się w Poznaniu i tylko w niej dostępne. Dostępne w butelkach typu bączek o pojemności 330 ml.

Dalszy opis ze strony lokalu: Naturalny proces warzenia. Dolna fermentacja. Żadnej chemii czyli żadnych przyspieszaczy, opóźniaczy, konserwantów, stabilizatorów itp. Nasze piwo nie jest poddawane PASTERYZACJI przez co zawiera wiele witamin z grupy B (B1,B2,B6,B12) oraz witaminę PP, pochodzące z jęczmienia i drożdży, przez co ma działanie lecznicze. Zawiera bardzo małe ilości sodu, dlatego może być stosowane w dietach bezsolnych. Naturalne piwo, warzone specjalnie dla nas przez rodzimy browar wg starych wielkopolskich receptur. Brzeczkę, po 7-10 dniach fermentacji kieruje się do leżakowni. Tam w tankach leżakowych piwo dojrzewa w niskich temperaturach przez 35-50 dni nabierając smakowitej pełni. Dopiero po tym czasie po przefiltrowaniu rozlewane jest do beczek i podawane w naszej Klubokawiarni.
Dodał: SaintBase - 2016-09-30 10:52:00

oceny Oceny

Użytkownicy 0 / ilość: 0
Goście 5 / ilość: 1
średnia 5/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2017-01-28 06:40:15
Genialne piwo! Piłem wiele ciemnych, żadne mi jakoś specjalnie nie smakowało, a w tym zakochałem się od razu! Polecam jak najbardziej każdemu! Ma w sobie goryczkę, słodycz.. wszystko!
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010