Czarnków Jasne Pełne
Czarnków Jasne Pełne
Czarnków Jasne Pełne
% alk. 5.0
Blg 10.1
5901549250473addbarcode
ulubione: 1

Piwo jasne pasteryzowane, filtrowane. Skład: woda, słód jęczmienny, jęczmień, chmiel, ekstrakt chmielu. Ekstrakt: 10,1% wag. Alkohol: 5,0% obj. Piwo dolnej fermentacji o średniej zawartości alkoholu, dobrze odfermentowane, klarowne, o wyraźnie słodowym, czystym aromacie. Piwo ma złocisty kolor i łagodny smak.
Dodał: WaldemarS - 2022-10-15 18:33:54

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
WaldemarS
starstarstarstarstar

2022-10-11 18:15:50
Warka 12.2022/A. Smukła brązowa butelka z etykietą bez udziwnień. Na etykiecie, kontrze i krawatce jest wszystko co potrzeba ( nazwa browaru i piwa) w barwach kremowych, ciemno brązowych, bordowych i złotych. Kapsel czerwony jednobarwny. Po wlaniu piwa do stosownej szklanki w odpowiedniej temperaturze widać jego złocistą i klarowną barwę. Piana biała, gęsta, wysoka, drobnopęcherzykowa nie opada zbyt szybko, lecz utrzymuje się dłuższy czas ciesząc oczy. Przyjemny zapach z butelki taki sam jak ze szklanki. Czuć wyraźnie nuty słodowe i chmielowe z dodatkiem akcentów chlebowych i miodowych. Po pierwszym łyku czuć wyraźnie pełnię słodową i chmielową z wyczuwalną, lecz nienachalną goryczką wraz z delikatnym miodowym tłem. Po każdym łyku piana zostawia swój ślad na szklance tworząc grube, trwałe pierścienie. Każdy łyk powoduje że mam ochotę na następny. Piwo ma wysycenie średnie, nie szczypie w język, jest łagodne i rześkie, alkohol niewyczuwalny, finisz poprawny, słodowo-chmielowy z minimalnym miodowym posmakiem. Piwo jest w pełni pijalne z charakterem. Pijąc je trudno doszukać się w nim wad. Z pewnością będzie to jedno z moich ulubionych piw z gwarancją powrotu do niego, jak tylko będzie na sklepowej półce. Cena adekwatna do jakości, nie jest drogie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.