zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Ciechan Miodowe
Ciechan Miodowe
Ciechan Miodowe
% alk. 6.2
Blg 12.1
brak koduaddbarcode
ulubione: 146

Browar w Ciechanowie jako pierwszy w Polsce wyprodukował piwo tego typu metodą tradycyjną przy zachowaniu starych receptur. Tradycyjne procesy warzenia gwarantują niepowtarzalny aromat i smak. Piwo Miodowe to napój posiadający wyjątkowe walory smakowe, odżywcze i zdrowotne. Orzeźwia i pobudza apetyt, działa rozgrzewająco. Cudowny złocisty kolor i miodowy aromat nadają mu absolutną unikalność i wyjątkowość. Ulubione przez płeć Piękną . Można je spożywać w postaci „grzańca”.
Dodał: admin - 2010-04-12 09:18:55

oceny Oceny

Użytkownicy 7,76 / ilość: 488
Goście 8,2 / ilość: 668
średnia 8,01/10 / ilość: 1156

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Maximus
starstarstarstar

2019-03-12 14:48:58
Ciechan Miodowy - jeszcze zeszłego lata piłem to piwko ze smakiem i było to nadal moje ulubione piwko miodowe - mega rześkie i super wyważone. Późniejsze warki po otwarciu natychmiast wywalały pianę aż w końcu na około 2 miesięcy piwko zniknęło ze sklepów w Rzeszowie. Po tej przerwie nowy Ciechan to już gnojówka, zero piany, całkowicie klarowny - pozbawiony typowego mętnego osadu miodowego oraz pięknego aromatu. Doszła stal :( ale wczoraj w supermarkecie na półce Ciechana oprócz idealnie klarownych butelek znalazło się również kilka z pięknym osadem miodowym. Wieczorkiem odbyła się szybka konsumpcja i powiem że... jest postęp :) aromat wrócił i smak również, zniknął ordynarny posmak metalu - jedynie czuć go szczątkowo pod koniec konsumpcji. BRJ przekazał Bojana i Lwówka oraz Tenczynek w inne ręce więc może wreszcie wezmą się za ich główną markę i Ciechan wreszcie wstanie z kolan :)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-02-27 22:30:37
To piwo z dodatkiem miodu a nie Braggot...
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-02-26 13:27:45
Obok miodu to nawet nie stało, chyba że ten z biedronki to jak najbardziej. Szok i niedowierzanie ze pominu braku profesesjonalizmu piwko trzyma poziom. Lecz czasami nie. Żarty wiem skończyli
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-01-25 20:38:07
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty słodowe, lekkie miodowe klimaty, subtelna zbożowość. W smaku słodziutkie, miód odgrywa główną rolę, ale czy posiada on naturalny aromat? Mam co do tego pewne wątpliwości, goryczka iluzoryczna, niezła kontra kwaskowa, trochę landrynki, pojawia się również żelazisty posmak, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Bojanowo, etykieta w żółtej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, dość ubogo opisana. Warka 08.03.2019. Jedno jest pewne, nie jest to ten sam Ciechan co kiedyś... Miód jest wątpliwego pochodzenia, pojawia się landrynka i żelazistość, przez co spada pijalność. Są gorsze piwa miodowe i lepsze, na dzień dzisiejszy Ciechan jest przeciętnej jakości wyrobem w tym segmencie i chyba tylko z sentymentu dam 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010