Chopper IPA
Chopper IPA
Chopper IPA
% alk. 6.1
Blg 15.0
5903351296250addbarcode

Jasne piwo, pasteryzowane, niefiltrowane, wyprodukowane dla BeerCraft.
Dodał: Shinodin - 2019-12-30 12:55:12

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6,5/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
grochu
starstarstarstarstar

2020-07-04 22:49:35
Wygląd: piwo minimalnie mętne, bursztynowe, piana ładna, kremowa, pozostawia wyraźne ślady (może nie kożuch jak w hazy ipach, ale ładną koronkę) - lacing ok.
Zapach: na pierwszym planie klasyka amerykańskich chmieli, czyli owocowo, głównie cytrusy, dalej nuty żywiczne, po czasie dołączają się białe owoce typu ananas, może mango - w tle.
Smak: goryczka wyraźna, długa, przyjemna. Nie jest to najbardziej goryczkowa ipa, ale jak dla mnie jest w porządku - nie przytłacza. Nasycenie średnie, piwo jest dość treściwe, jak na styl, ale mieści się. Leciutka słodycz, troszkę za lekka kwaskowość. Dominuje zdecydowanie goryczka, jak już mówiłem - bardzo przyjemna.
Ogólnie: bardzo dobre piwo, wysoce pijalne. Brawo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-12-28 18:49:01
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, stosunkowo mocno zmętnione, nie do końca klarowne i przejrzyste. W zapachu przyjemne nuty żywiczne, karmelowe klimaty, trochę suszonych owoców, sosna i lekkie zboże. W smaku żywica zdecydowanie na pierwszym planie, sporo kontry słodowej o profilu karmelowym, goryczka lekko zalegająca z ziołowym aftertastem, fajny iglasty posmak, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce z tytularnym motocyklem na froncie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 19.01.2020. Całkiem przyjemna, dość delikatna IPA. Żywiczna, iglasta, karmelowa, może zabrakło nieco więcej treściwości, ale i tak nie jest źle. Ode mnie tym razem 7 z minusem. Ciekawa seria solidnych piwek, pszeniczne też było w porządku.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010