zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Cannabis Pussviesis Alus
Cannabis Pussviesis Alus
Cannabis Pussviesis Alus
% alk. 5.0
4779019390896addbarcode
ulubione: 1

Piwo typu lager, uwarzone w litewskim browarze Aukstaitijos Bravorai Tarusku. Warzone z dodatkiem konopii indyjskich. Konopie indyjskie, które pochodzą z tej samej rodziny, co chmiel, służą również do produkcji piwa. Nie ma ono jednak narkotycznych właściwości, z których słynie marihuana. Konopne piwo nie zawiera głównej psychoaktywnej substancji znajdującej się w konopiach - THC. Zarówno zapach, jak i smak trunku jest bardzo charakterystyczny, ponieważ w kwiatach konopi znajduje się ponad 140 składników aromatycznych. Pojemność: 1 l
Dodał: Bryniu - 2018-06-22 14:50:59

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 2
Goście 8 / ilość: 16
średnia 8/10 / ilość: 18

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2019-06-05 22:59:55
Goryczki brak, ale czuć piwo z dodatkiem ziół. Zapach o dziwo lekko kawowy. Dosyć rześki smak. Ciekawy wzór butelki. Piwo głównie słodowe z dodatkiem nuty roślinnej.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-06-22 10:39:52
Bardzo ładna czapa piany w kolorze écru. Drobno-pęcherzykowa struktura - utrzymująca się. Lacing widoczny w postaci większych kleksów, które nieregularnie gdzie nie gdzie zdobią ścianki szkła. Barwa bursztynowa - na pół zmętniona. W aromacie główna podstawa ziołowa (specyficzna ziołowa - słodkawo-ziołowa) Mianowicie jak opis producenta: 140 składników aromatycznych robi tutaj dużą burzę aromatyczno-zapachową. Po prostu jest tu nad wyraz dużo ziół :) Oprócz dominacji ziołowej wyczuć można sporą chlebowość, która na przemian współgra z licznymi nutami ziołowymi (ciekawe doznanie w walorach zapachowych) W smaku jest ono słodkawe - specyficznie słodkawe. Słodka słodowość zmieszana z konopiami indyjskimi daje tą wyjątkowość temu produktowi w walorach smakowych. Maniacy goryczki nie mają tutaj czego szukać, ponieważ goryczka jest tu bardzo znikoma, lekka praktycznie jej brak. Aczkolwiek na finiszu możemy wyczuć delikatny chmiel. Myślę, że gdyby w tym wykonaniu podnieść goryczkę (której mi brakuje) to dałbym temu piwu notę wyżej za kolejne nowe, ciekawe doznanie. Warka poprawna, bez wad.
Wysycenie: wysokie
Warka do: 30.10.2018r
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010