Browary Łódzkie Original Lager No 1
Browary Łódzkie Original Lager No 1
Browary Łódzkie Original Lager No 1
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Lager produkowany według klasycznej receptury z trzech składników – wody, słodu i chmielu. Zbalansowany smak z lekką goryczką to prawdziwa klasyka gatunku
Dodał: ryszard_o - 2021-03-25 20:29:38

oceny Oceny

Użytkownicy 5,11 / ilość: 9
Goście 4,5 / ilość: 2
średnia5 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-07-20 19:08:36
Dziwne piwko, ale nawet ciekawe! Ekstremalnie wytrawne, bardzo mało słodowe, co nie dziwi bo i ekstrakt mizerny. Jest malutki kwasek, jak to w Browarach Łódzkich. Jest lekka słoność (!!!) co już w ogóle jest rzadkością. Wysycenie bardzo mocne, szybkie picie niewskazane. Obiektywna ocena jest ciężka, bo to piwo choć nikogo raczej nie zachwyci, niewielu skłoni do ponownego zakupu, to jest intrygujące jak na tani koncernowy lager. Wydaje mi się, że spokojnie przebija nie tylko każdą marketową markę własną ale i większość znanych marek. Powiem szczerze: drugiego podobnego piwa, w Polsce nie znajdziecie, więc warto skosztować choćby z ciekawości. Mi całkiem podeszło, w tym segmencie cenowym (do 2,50 zł) to może być hit i na pewno kupię chętniej od jakegoś Harnasia, Żubra, Kasztelana, Łomży, Argusa czy Kustosza.
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-06-22 02:57:33
To musi być jakiś rekord, 5% alkoholu wykręcone z 9,5 Plato [sic!] xD
Wygląd: barwa złocista, klarowne, piana wyglądała na spoko, ale zanim się obejrzałem to zredukowała się do całkowitego zera
Zapach: słodowy, słodki, karmelowy, jabłkowy, nuty warzywne (DMS) bardzo intensywne zaraz po otwarciu
Smak: no jestem w szoku, 9,5blg a jest pełniejsze od Nepomucena, który miał 13,5blg i podobny woltaż, to piwo jest wręcz słodkie, goryczki nie ma żadnej, jest lekko cierpkie, są nuty jabłkowe, ale za to jest naprawdę fajnie ułożone, jak na piwo za 2 zł. Nigdy go nie powtórzę, ale jakość jest adekwatna do ceny, a np. w piłkarskiej serii Nepomucena jakość była nieadekwatna do ceny, bo oferują niewiele lepszy poziom.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Amciakpiwosz
starstarstarstarstar

2021-06-12 19:12:42
Słabe niestety, no 1 w kategorii najgorsze piwo jakie dziś wypiłem ;p
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
secca
starstarstarstarstar

2021-06-07 23:20:59
Za....2,19zł w Lidlu. Browary Łódzkie produkują piwa tragiczne, bardzom złe i dobre. Te raczej należy do tej ostatniej grupy. Przynajmniej w kategorii cena/jakość. Nie jest to piwo klasy Tygrysa, ani Tkackiego, czy tym bardziej Mocnego Łódzkiego, ale nie jest złe. Lepsze od każdego koncerniaka. Bardzo słodowe z nutą ekhm... łódzkiego śmierdziela. Każdego piwo z Browarów Łódzkich ma taki dziwny zapach, który ciężko mi określić a w tym piwie wychodzi ono często na pierwszy plan. Nie jest przez to złe. Tylko ten zapach trochę przeszkadza. jest za mocny. Ale jak za cenę 2,19...to piwo marzenie. Wszystkie wady odchodzą na bok. żaden Harnaś, Tatra, Żubr nie ma do niego startu! Ocena nieobiektywna tak bardzo jak te piwo jest pokręcone!!!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-06-13 22:14:37
Zgadzam się z tą opinia, w tej cenie piwo jest konkurencyjne z piwami z koncernów. Nie jest zle.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.