Browars Tatrzańskie
Browars Tatrzańskie
Browars Tatrzańskie
% alk. 4.7
Blg 12.5
5906395998494addbarcode
ulubione: 4

Uwarzone przez Browar Browars.
Piwo Tatrzańskie to jasne, lekutkiy piwo dolnyj fermyntacji o złocistyj barwiy i gynściutkiyj pianie. Uwarzone po nasemu w tradycyjny sposób, ino z uzyciym naturalnyk nasyk dobrodziejstw nojlepsyj jakości. Ulezane śtery tyźnia.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-08-03 11:31:31

oceny Oceny

Użytkownicy 6,77 / ilość: 13
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia7 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2021-08-06 16:45:23
Piwo sprawia wrażenie lekkiego mimo, że to 12tka. Lekka kwasowość, delikatny chleb i prawie całkowity brak goryczki. Pity w temperaturze pokojowej niezły. Na zimno zobaczy się, ale nie powinno być źle. Pijalnie i orzeźwiające lekkie piwko.
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2021-07-30 01:17:19
Wygląd: barwa złocista, zmętnione, piana żenująca, może z 3 milimetry
Zapach: mączny, maślankowy, chmielowy w typie zielska nadwodnego, skórki cytryny, coś jak Marynka + może winogrono
Smak: Widzę, że Browars dał sobie już całkowicie spokój z ipami i warzy teraz piwa turystyczne, mam tylko nieodparte wrażenie, że te wszystkie Chochołowskie, Cracow Pride, Tatrzańskie, Duch Pienin, Kościeliskie, etc. to to samo piwo czyli Limanowskie Pils.
Jako lager jest całkiem udane, bo przede wszystkim jest ułożone. Pełne, gładkie, lekko pszenne, chlebowe, z nutami chmielowymi, zielistą, kwiatową, winogronową, ma taką niemiecką maślankowość, goryczki nie ma prawie wcale. D**y nie urywa, ale na tle innych piw turystycznych warzonych przez Pilsvar, Witnicę czy Połczyn to przynajmniej jest przyzwoite. Po ociepleniu wyłazi niestety landryna z nuta miodu.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 4 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar
2021-05-04 14:57:59
Jest to dobrze ułożony i pijalny lager, natomiast gdzieniegdzie czuć lekki aromat mokrej szmaty i dms. Słodowość ok, goryczka praktycznie nieobecna.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2021-01-09 21:38:23
Piana biała drobno i gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty słodowe, lekka landrynka, masełko, drożdże, trochę kwiatów, mniej owoców. W smaku dość słodkie, słodowe z drożdżową wstawką, goryczka iluzoryczna, słabsza kontra kwaskowa, jest masełko, mało ciała, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Browars, etykieta w nowym wydaniu, naprawdę fajnie, elegancko wykonana graficznie, jednak ubogo opisana. Warka 8.12.2021. Przeciętnej jakości lagerek dostępny w Zakopanem, idzie wypić, ale w pamięć zdecydowanie nie zapadnie. Słodowy, wodnisty. Mogę zaproponować tak 6 ze sporym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.