Browar Opolski - Lager
Browar Opolski - Lager
Browar Opolski - Lager
% alk. 4.2
Blg 10.0
5903819949032addbarcode

Nowy Browar z Krośnicy z województwa Opolskiego. Opis piwa z Facebooka.
Klasyka w klasyce pokazująca, że prostota podana w rzetelny sposób też potrafi zachwycić. Tym razem sięgnęliśmy wyłącznie po słód pilzneński, polski chmiel goryczkowy, klasyczne drożdże lagerowe i wodę - zaangażowanie i pieczołowitość jak przy każdym naszym piwie bez zmian. Ciesz się orzeźwiającym i bezpretensjonalnie smacznym lagerem!
Dodał: jacelinho - 2020-11-14 19:59:01

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 4
Goście 5 / ilość: 1
średnia6,2 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2022-02-08 20:46:44
Piwo o dobrej barwie, słabej pianie, i wyraźnie kwaśnym smaku. Ponad miesiąc do końca gwarancji jak na niepasteryzowane. Dość trudno uznać za dobre.
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-07-21 14:28:53
Dziś kupiłem i wypiłem. Szczerze piwo bez smaku, jakbym samą wodę z pianką pił. Brak tu tego wow, brak wyrazistego smaku, goryczki, poprostu taki se. Cena tragedia, 6,50 zł. Nie warto. Jeśli ktoś chce zaistnieć na rynku piwnym to nie może wchodzić z byle jakim produktem z ceną z grubej rury. Piwo nie warte swojej ceny.
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-11-17 22:10:45
Barwa lekko zmętniona złota. Piana biała , drobna , trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie pachnie mi jak pils bez diacetylu. Może delikatnie jest DMS czyli nuta gotowanych warzyw ale głowy bym uciąć nie dał. Pachnie jak pils wg mnie. Jest słód pilzneński użyty więc w sumie nie dziwie się. W smaku w ogóle nie czuć że to 10 ekstraktu tylko. Jest w miarę pełne , ma średni gaz i niezłą goryczkę nawet jak na lagera. Choć cały czas się czuje jak bym pił pilsa. Wytrawne , słodowe , bałem się że będzie syf. Jak dla mnie nie ma dms o który bym podejrzewał w aromacie. Niezłe choć oceniając wg stylu to nie jest lager. Dlatego dam ocenę 6 na 10. Ciekawe jak smakuje od nich pils którego też wypiję niedługo. Wątpię żeby się pomyliły etykiety ;) Warka do 04.05.2021
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.