Browar Monsters Blessing of Creaminess
Browar Monsters Blessing of Creaminess
Browar Monsters Blessing of Creaminess
% alk. 6.5
Blg 18.5
5907675597437addbarcode

Browar Monsters i kontynuacja serii Blessings. Tym razem, prosto z piwnego Bollywood, dociera do nas kameralne Mango Lassi Juicy Sour, którego mleczne ciałko uzyskano dzięki udziałowi płatków owsianych w zasypie oraz laktozie. W roli głównej ogromna ilość mango, w doborowym towarzystwie białej guawy. Indyjska bomba o niskiej zawartości alkoholu. Idealna popitka na każdą porę!
Dodał: marti86 - 2021-10-08 17:29:13

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-10-18 19:06:50
Z********e pachnie mango, ale tak inaczej. Jest tak świeżo. Gujawa też tu swoje robi. Piana bardzo słaba i znika. Piwo prezentuje się niesamowicie. Barwa ciemnożółta, bardzo soczkowe, hazy. W szkle aromat podobny, choć gujawę bardziej czuć. Przyjemnie owocowo. Wysycenie średnie. Super ciało. Piwo jest gęste i gładkie. W smaku bardzo dobre. Piwo absolutnie owocowe. Tak mango oddanego w piwie nie pamiętam kiedy piłem. Do tego ta biała gujawa. Trochę na drugim planie, ale daje fajne przełamanie kwaśności. Jest delikatna mleczność. Jest bardzo słodkie, ale fajnie przełamane kwaśnością. Według skali jest więcej kwaśności niż słodyczy, nie zgodziłby się, ale piwo jest zrównoważone. Jeden z lepszych Pastry Sour jakie piłem, a w ostatnim czasie na pewno najlepsze.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.