Brokreacja Trip-Hop 11 Centennial Vic Secret
Brokreacja Trip-Hop 11 Centennial Vic Secret
Brokreacja Trip-Hop 11 Centennial Vic Secret
% alk. 6.5
Blg 16.0
5907610243252addbarcode
ulubione: 1

IPA trzy razy chmielone przy użyciu hop-gunu. Nawet zwykła świnia, gdy tylko ubierze coś od dobrego projektanta, będzie zniewalała wyglądem. Nawet klasyczne IPA, sowicie nachmielone aromatycznym Vic Secret, wejdzie na nowy poziom. Chcesz tam wejść razem z nami? Składniki: woda, słody Pale Ale, Owsiany, Płatki Owsiane, chmiele: Vic Secret, Centennial, drożdże. Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Dodał: Wojt-Wydr - 2020-02-11 19:24:28

oceny Oceny

Użytkownicy 7,89 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,89 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-03-02 19:59:30
Tropiki. Bardzo owocowo. Mango, marakuja, nawet lekka gujawa. Piana raczej niska, drobnopęcherzykowa. Barwa pomarańczowa, ale taka bura i przygaszona. Jest mocno mętne. Jest soczkowo, ale nie w taki rześki sposób tylko taki przejrzały. Po przelaniu do szkła poza owocami tropikalnymi, ujawniły się cytrusy w typie pomarańczy. Wysycenie dość niskie. Piwo jest bardzo gładkie. Prawie kremowe, co jest zasługą płatków owsianych. Jest fajnie owocowo, tak jakby pulpa z owoców tropikalnych. Na szczęście nie jest to ulepek, a słodycz jest lekka. Piwo jest pełne. Goryczka średnia, ale fajnie kontrująca słodycz. Bardzo taka ziołowa. Mamy lekkie szczypanie od chmielu, czyli tutaj hop-gunu. Bałem się, że to będzie taka typowa Double IPA, jak to już się zdarzało w serii Trip-Hop, ale nic z tych rzeczy. Czuć oczywiście to 16 BLG, ale piwo jest mimo to zwiewne i konkretnie pijalne. Alkohol serio dobrze ukryty. Oczywiście mogło by być jeszcze bardziej chmielowo, ale to już mały szczegół. Pozytywnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.