Brokreacja The Blogger 2017
Brokreacja The Blogger 2017
Brokreacja The Blogger 2017
% alk. 10.2
Blg 24.0
5905669783583addbarcode
ulubione: 1

Zaproponowane w ankiecie style zostały wygenerowane za pomocą generatora stworzonego przez Łukasza Matusika z blogu Piwolucja. pl. Jestem mega ciekaw, jak do tego wyzwania podejdzie Brokreacja, bo zadanie z pozoru wydaje się być niewykonalne. Co w ogóle może kryć się pod tą nazwą? Spróbujmy rozszyfrować – jasne, karmelowe, wytrawne piwo górnej fermentacji leżakowane w beczkach po mocno torfowej szkockiej whisky, z dodatkiem soli, kiwi oraz kokosa. Nie bardzo wiem, co kryje się za członem “ultra”, ale może chodzić o podwyższony ekstrakt i zawartość alkoholu. Efekt tego eksperymentu zostanie zaprezentowany na Poznańskich Targach Piwnych, w czasie Beer Blog Day 2017.
Dodał: Shinodin - 2018-01-05 08:45:41

oceny Oceny

Użytkownicy 6,38 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,38 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar

2019-02-11 20:59:38
zapach identyczny jak otworzyć butelkę laphroaiga 10, mocny jak z destylatu, w tle sól, suszone owoce, wysycenie niskie, w smaku zdominowane laphroaigiem, torf, sadza, gęste, oleiste, słodkie od słodu, kwaskowe od kiwi, lekko winne, owocowe, czuć procent w żołądku ale alkohol niewyczuwalny gorycz niska, ukryta, aftertase sadza, sól, ogólnie czytając wcześniej opinie jestem mile zaskoczony, nie piłem jeszcze piwa w którym torfowa beczka zrobiła by taką robotę, jako fan torfowej whisky jestem bardzo zadowolony, warka 13.11.2018r cena 25,69zł
awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2018-11-13 21:42:51
Jasno beżowa piana o drobnej i średniej strukturze. Lacing zaznaczony w postaci ładnej, wyraźnej obręczy. Barwa brunatna - zmętniona. W aromacie lekka wędzonka, nuty torfowe, następnie suszone owoce i lekki akcent karmelu (oczywiście charakter whysky bardzo wyrazisty). W smaku konkretne wuuuf ! Daje w palnik mocą. Wyraźne nuty kawowe, kakao, gdzieś w tle na dalszym planie przebija się lekki akcent owocowy. \"Tłusta\" struktura smakowa ogólna na podobieństwo wina - lekka kontra kwaskowa.
Wysycenie: średnie
Warka do: 13.11.2018.

oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2018-11-01 20:21:35
Kosmicznie długa nazwa stylu to już zwiastun rożnych aromatów jak i smaków w tym piwie. Aromat różnoraki: beczka, torfowość, karmel , nadpsute owoce, trochę elektryki. W smaku likierowe, susz owocowy,torfowe, lekko słonawe, śladowy kokos, ale przede wszystkim wędzonka na finiszu z odrobiną kakao. Oj dzieje się tu dużo ... i powolutku wszystko można poczuć.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-03-01 20:55:45
Oko: kolor brunatny, mętny. Piana bardzo słaba.
Nos: dominacja torfu oraz ożywcza nuta kiwi. Ze szkła wyraźna podstawa słodowa, nadal dominacja torfu, kiwi i sól w tle. W aromacie z czasem pojawia się alkohol i to niezbyt przyjemny, ale na niskim poziomie.
Smak: pełne, dość gęste. Torf, do tego słodycz od słodów (biszkoptowo-karmelowa) podkręcona przez sól, kwaskowość od kiwi, finisz dość złożony bo oprócz goryczki chmielowej, mamy nuty słone, trochę kakao (bardzo mało). Niestety, alkohol z czasem coraz wyraźniejszy i obniża notę, podobnie jak zbyt dużo soli na finiszu.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.