Brokreacja Potion #10
Brokreacja Potion #10
Brokreacja Potion #10
% alk. 10.4
Blg 25.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
Przed Wami kolejna odsłona naszych słodyczy. Tym razem postanowiliśmy pobawić się pistacjami. Jak się okazuje: to dobry trop. Bakalie te świetnie łączą się z kokosem i syropem klonowym, a deserową stronę piwa podbijają akcenty beczki po Bourbonie.
Moc specjalna: +10 do zbudowania Krakowa od razu.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2020-02-21 10:54:51

oceny Oceny

Użytkownicy 8,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-03-06 15:10:57
Piwo niestety po otwarciu ucieka z butelki. Aromat słaby. Czuć Bourbon i to wszysko. Piana niska, drobna. Piwo brązowe, klarowne, z farfoclami. W szkle aromat \"otworzył się\". Czuć wyraźnie syrop klonowy i lekki kokos. Do tego wanilia z Bourbona. Wysycenie niskie. Piwo bardzo gładziutkie.Lekko likierowate. Sporo słodyczy. Jest takie zbalansowane, nic tu nachalnego nie ma. W smaku czekolada z Portera, syrop klonowy, sporo wanilii. W tle gra delikatny kokos. Pistacji za nic nie czuje :( Trochę styl piwa Imperial Brown Porter wychodzi w tym piwie. Nie jest to ciekawy styl i to tu widać. Goryczka niska i trochę jej tu brakuje. Jest to chyba jeden z najsłodszych Potionów. Piwo smakuje, ale totalnie mnie nie zachwyca. Przed degustacją wiedziałem, że na pistacje nie ma co liczyć, bo są pewnie tak niewdzięczne w piwie jak orzechy laskowe. Jest bardzo wyraźne rozgrzewanie w przełyku, więc alkohol jest trochę wyczuwalny. Mieszane uczucia, piwo nie, dodatki średnio, beczka tak! :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-05-14 15:06:30
Piana średniej wysokości, drobno i średniopęcherzykowa, beżowa.
Barwa praktycznie czarna.
Zapach dość słodki, kokos, praliny, czekolada, jakaś nutka syropu klonowego.
Smak: wysycenie niskie, goryczka palona, niska+, wyraźna na początku; sporo słodyczy, pistacja na pierwszym planie, bardzo wyraźna, kokos, syrop klonowy i wanilia delikatnie z tyłu, ale również zdecydowanie wyczuwalne, wydaje mi się, że pojawia się jeszcze lekka podpalana nuta z syropu klonowego, do tego posmak bourbonu pojawia się pod koniec, dzięki czemu słodycz mija a pojawia się całkiem miła alkoholowa nuta. Pistacja robi bardzo ciekawą robotę, natomiast dla osób które nie lubią słodyczy może wydać się za słodkie
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.