Brokreacja Potion #09
Brokreacja Potion #09
Brokreacja Potion #09

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody (Pale Ale, Caraaroma, Chocolate Wheat, Special B, Brown, Carafa typ III), chmiel Simcoe, dodatki (wiórki kokosowe, orzechy laskowe, syrop daktylowy), drożdże US-05.
Dodał: Barcelonismo - 2019-12-21 11:05:52

oceny Oceny

Użytkownicy 8,6 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,6 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2021-02-17 18:19:38
No bogaty aromat. Pierwsze co to czekolada, następnie czuć kokos. W tle piękna beczka po bourbonie. Do tego słodka nuta syropu daktylowego. Piana niska, prawie znikoma, drobnopęcherzykowa. Ciemnobrązowe, klarowne. Po przelaniu do szkła dużo wanilii. Też kokos. Ta słodycz w tle i szkoda, że orzechów nie wyczuwam. Piwo praktycznie bez wysycenia. Mega ciało, piwo jest likierowate. Bardzo gładkie, takie wręcz jedwabiste. W smaku jest pysznie, ale nie tak złożono jak myślałem. W smaku mamy połączenie czekolady z syropem daktylowym. Oj syrop tu genialnie zagrał. Wszystko mamy podbite wanilią z bourbona.Niestety zarówno kokosa jak i orzechów wcale nie czuję. Jakby wyparowały. Niestety są to składniki, którym czas nie służy. Piwo ma już ponad rok, więc pewne rzeczy się ułożyły jak beczka, a inne niestety uciekły jak orzechy. Piwo jest oczywiście bardzo słodkie. Bardzo dobrze ułożone, alkohol niewyczuwalny, tylko lekkie grzanie w przełyku. Czy rozczarownie? I tak i nie, bo liczyłem na większą eksplozję smaków, a dostałem ułożonego klasycznego sztosa. Jest mniami.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.