Brokreacja Paris Syndrome I
Brokreacja Paris Syndrome I
Brokreacja Paris Syndrome I
% alk. 9.7
Blg 32.0
5907610243481addbarcode

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
C'est la Vie! Nigdy nie możesz być pewny, czy to, co widzisz na pocztówce jest prawdziwe, dopóki nie zobaczysz tego na własne oczy. Czy zniewalający deserowy aromat, o którym piszą, to kunszt piwowara czy jedynie złudzenie? Tylko Ty możesz odpowiedzieć na to pytanie.
Pamiętacie zabawę z piwami Stockholm Syndrome 1 & 2? To były Triple IPA w dwóch odsłonach, w których mieliście odgadnąć czy, a jeśli tak to gdzie został użyty aromat, a gdzie chmiel.
Postanowiliśmy powtórzyć ten motyw, przygotowując dla Was jednocześnie nasze najcięższe pod względem ekstaktu (32 Plato!) piwo. Pastry Stout, którego zadaniem - cytując autora - jest "rozk******** Waszego indeksu glikemicznego".
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2020-08-31 17:37:36

oceny Oceny

Użytkownicy 6,75 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6,75/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
pawlo444444
starstarstar

2020-11-06 19:48:23
Bardzo waniliowe, pianki, landrynki, kakao, gorzka czekolada. Bardzo słodkie ze średnią goryczką. Gęste, lepkie, alkohol lekki, czasami wyczuwalny w przełyku.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-09-17 21:08:34
Piwo się lekko podniosło przy otwarciu. Mega czekolada. Ten aromat mi się z czymś kojarzy. W opór słodko. Bardzo dużo wanilii. Bardzo. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Prawie czarne, nieprzejrzyste. Aromat w szkle no wymiata. Połączenie paloności i słodyczy. Nie jest to jakiś złożony aromat, ale można wąchać i wąchać. Czuć na bank jakieś przyprawy. Cynamon? Ależ to jest smaczne! No niebo w gębie. Nie są o jakieś niewiadomo jakie wysublimowane smaki, ale piwo smaczne. Wysycenie prawie żadne. Ciało super. Piwo gęste i gładziutkie. Nie wiem jak, ale czuć jagody w tym piwie. Takie akcent przypalonej maślanej bułki. Piwo cholernie słodkie. W smaku trochę brakuje tej paloności, która jest w aromacie. Goryczka niska. No deser w płynie i to dosłownie. Piwo do powolonego picia, co też czynie, smacznego!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010