Brokreacja Lazy Hog
Brokreacja Lazy Hog
Brokreacja Lazy Hog
% alk. 2.5
Blg 10.0
IBU 20
5907610243412addbarcode
ulubione: 2

Fajnie se tak usiąść z piwkiem w racicy i mieć święty spokój. Nie za gorzkie, bo po co to komu. Lekko kwaśne, przez co gasi pragnienie. No i słodkie od buraka, cytryn i laktozy. Może jakieś takie mętne, ale młodzi to lubią, więc nie ma co narzekać. Lepiej cieszyć się nicnierobieniem!

Składniki: woda, słody: Pale Ale, Płatki Owsiane, Pszeniczny, sok z buraków, sok z cytryny, laktoza, kwas mlekowy, chmiele: Centennial, Tomahawk, drożdże S-04 Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Dodał: marti86 - 2020-06-05 18:28:02

oceny Oceny

Użytkownicy 6,67 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,67 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar

2021-02-04 23:13:17
zapach słaby, cytrusy, wysycenie niskie, w smaku średni kwas, aksamitne, sprawia wrażenie pełnego, przebija słodycz, burak wyczuwalny, owoce leśne, buraczany finisz, ogólnie bardzo dobre, na plus to że laktoza mega podbiła pełnie,cena 11,40zł
awatar
luke123
starstarstarstarstar

2020-07-23 16:35:02
Fajny wygląd przypominający barszcz, nawet barwiło jak barszcz. W smaku wyraźna cytryna, wyraźny burak. I naprawdę mocno kwaśne. Super, jeden z fajniejszych polskich kwasów, nie zgadzam się z przedmówcami.;)
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
kazikdlugi
starstarstarstarstar

2020-06-27 21:21:23
Piana fioletowo-różowa, rubopęcherzykowa, opada i zanika momentalnie pozostając tylko w formie pierścienia. Barwa ciemne bordo wymazane z fioletem. Aromat ciekawy. Czuć że mamy do czynienia z kwachem ale przebija się również słodycz buraka. W smaku jest już gorzej. Kwaskowość cytryny na bardzo niskim poziomie, burak jakiś taki rozgotowany, wysycenie żadne. Oczekiwałem zaskoczenia, a dostałem nijaki produkt. Takie piwo na raz i żeby zapomnieć.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-06-07 20:23:09
Piana praktycznie żadna, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, następstwem czego brak lacingu. Barwa wow, istny szkarłat, chociaż może bardziej mocno ciemny fiolet, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty cytrusowe, czuć limonkę, lekki jogurtowy kwasek i ten sok z buraka... W smaku kwaśna wykrzywiająca mordkę cytryna zdecydowanie dominuje na kubkach smakowych, spora ilość ciała, finisz natomiast bardzo słodki, buraczany, tylko jest taki problem że nie lubię buraków! wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Brokreacja, etykieta świetnie wykonana graficznie, elegancko, wyczerpująco opisana. Warka 19.05.2021. Fajny cytrynowy kwasek, naprawdę orzeźwiający, ale finisz zdecydowanie słodki z mocnym ziemistym posmakiem buraka, brrr. Pewnie było by inaczej jakbym lubił te warzywa a tak... nie pasuje mi jakoś to połączenie z sourem. Przyznam nie dopiłem butelki, więc wystawiam neutralną ocenę jaką jest niewątpliwie 5.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.