Brofaktura DDH DIPA
Brofaktura DDH DIPA
Brofaktura DDH DIPA
% alk. 8.5
5902768776454addbarcode

W kooperacji z profesjonalistami powstają tylko najlepsze piwa. Współpraca z Polishhops przyniosła soczystą i pełną chmielu interpretację polskiego Double India Pale Ale. Spróbuj i poczuj orzeźwienie dzięki posmaku pomarańczy, mango, grejpfruta i melona.
Dodał: Shinodin - 2021-06-05 16:56:37

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Norbgwhw
starstar

2021-05-19 23:51:32
Zgadzam się z Shinodinem, jak na Brokreację jest nieźle, a nawet super. Czasami zdarza mi się znaleźć piwo, które po prostu dobrze leży i to jest to. Za 7/8zł piękna sprawa i będę wracał.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-05-08 21:59:01
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty owocowe, przede wszystkim żółte owoce, cytrusy, trochę tropikalnych klimatów, ponadto żywica, karmel oraz akcent zbożowy. W smaku również owocowo, wytrawnie, dużo żywicy, karmelu, goryczka zalegająca o profilu ziołowym, udana kontra kwaskowa, zbożowość, wysoka pijalność, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Brofaktura, etykieta w zielonej kolorystyce, niespecjalnie wykonana graficznie, dość ubogo opisana. Warka 26.05.2021. Powiem tak... Jak na Brofakturę jest całkiem nieźle, jednak w porównaniu do konkurencji na polskim rynku ta DDH DIPA jest co najwyżej przeciętna. Mamy owocowość, dużo żywicy, tylko tego podwójnego chmielenia nie czuć zbyt mocno... 6 z plusem mogę zaproponować, ale jest to zupełne maksimum.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.