Brewery Hills Azacca DDH NEIPA
Brewery Hills Azacca DDH NEIPA
Brewery Hills Azacca DDH NEIPA
% alk. 6.4
Blg 16.0
5908275910176addbarcode

Uwarzone przez Brewery Hills.
Azacca przebojem pojawiła się na rynku chmieli w 2013 roku. Nie bez powodu nazwana została na cześć haitańskiego bóstwa voodoo. Może pochwalić się aromatem egzotycznych owoców takich jak: papaja, mango, nektarynka i ananas w akompaniamencie towarzyszących cytrusów i żywicy.
Tym razem poszliśmy na całość i postanowiliśmy poeksperymentować i nie wirować naszego nowego DDH NEIPA!
Czego należy się spodziewać? Wszystkiego! Wszystkiego więcej! Jeszcze więcej aromatu. Jeszcze więcej hejzi. Jeszcze bardziej dżusi.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2020-05-29 19:05:58

oceny Oceny

Użytkownicy 7,31 / ilość: 16
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,31 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
stresS
starstarstarstarstar

2020-10-30 18:05:45
Szczerze? Moje pierwsze odczucie po powąchaniu - wino czerwone, słodkie. Piana bardzo wysoka, kolor taki między żółtym, a pomarańczowym. Jeśli chodzi o smak, to mam mieszane odczucia, dziwne piwo. Z jednej strony pijalne z drugiej wkrada się taka dziwna goryczka, ciężko mi to opisać, ale nie jestem wstanie do niczego tego porównać. Ciekawe doświadczenie smakowe, ale nie ponowię.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2020-07-26 16:32:46
Pijalne, ciekawe, aczkolwiek nie urywa pupy. Niewiele aromatów owocowych, na które mocno liczyłem. Generalnie warto spróbować, ale bez podniety
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-07-03 22:24:36
Wiele się spodziewam po tym piwie, bo Azacca to jeden z ulubionych moich chmieli. Słodowo.Pod tą słodowością czuć dopiero owoce tropikalne, w typie mango i ananasa. Piana średnia, drobnopęcherzykowa. Ciemnożółte, ze sporym zmętnieniem. Czy hazy? No nie wiem. No dla mnie w aromacie czuć wadę piwa.Czuć gotowane warzywa, więc jakby dms. Owoce słabo, więc aromat słabiutki. W smaku jest lepiej. Fajne, takie mcone wysycenie. Piwo ma bardzo dobre ciało. Mega gładkie. Oj no przyjemnie. Fajna owocowość. Typowo takie owoce tropikalne, ale najwięcej jest ananasa. W smaku też taka dziwna nuta, jest wyczuwalna. Jakby brzeczka czy coś. Szkoda, bo piwo miało potencjał na naprawdę dobre piwo, ale i tak nie jest źle. Goryczka niska, ale wyraźnie zaakcentowana. Pijalność ze względu na ten brzeczkowy akcent dość średnia. Do wypicia, choć w zalewie rynku piw craftowych, takie wyraźne błędy nie powinny mieć miejsca nigdy.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 4, wygląd: 7 )
awatar
RisingSon
starstarstarstarstar

2020-06-26 21:58:02
Kolor pomarańczowy, zmętniony. Piana wysoka, drobnooczkowa. Znika dość szybko. E aromacie cytrusy, zioła, białe owoce i nafta. W smaku slodowosć, szampańskość, lekka kontra goryczki. Mocno pijanego, lekkie choć cieliste. Za mało jednak chmielowosci jak na DDH. Dlatego 7,5
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.