BrewDog Rip Tide
BrewDog Rip Tide
BrewDog Rip Tide

Imperial stout uwarzony przez szkocki browar BrewDog. Na początku wita nas przyjemnym aromatem palonych słodów w postaci gorzkiej czekolady i kawy, a w tle ukryta jest dobrze nuta alkoholowa. Po nalaniu do szkła pojawia się bardzo bujna, beżowa piana. W smaku spodziewajmy się nut palonych, bardzo subtelnej słodyczy szybko przełamywanej silną goryczką i lekkim ogrzewaniem przełyku alkoholem.
Dodał: Gogo - 2016-01-26 09:33:07

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2015-10-23 20:58:27
Zapomniałem dodać kraju pochodzenia oraz nazwy browaru, proszę moderatora o uzupełnienie. Niestety ekstraktu i IBU nie mogłem nigdzie odnaleźć.
Co do samego piwa to najciekawsze jest chyba piana, na początku wybija się bardzo wysoka i pozostawia całkiem ładne koronki. Dość szybko jednak zanika do drobnej kołderki na tafli piwa. W aromacie standard jak na stouta. W smaku podobnie, alkohol nie męczy, ale jest jakoś nudnawo. Oczywiście nie ma większych wad, ale też niczym się nie wyróżnia. Jeden ze słabszych RISów jakie piłem ostatnio.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.