Born To Be Hoppy: Azacca - Idaho Gem
Born To Be Hoppy: Azacca - Idaho Gem
Born To Be Hoppy: Azacca - Idaho Gem
% alk. 7.4
Blg 18.0
5907780101086addbarcode

Double Dry Hopped, Imperial / Double India Pale Ale

Hoprate 21 g/l
Chmielone na gorąco: Simcoe, Mosaic
Chmielone na zimno: Azacca, Idaho Gem
Dodał: JP2137 - 2020-10-17 19:34:14

oceny Oceny

Użytkownicy 7,4 / ilość: 5
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,5 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-06-03 16:28:12
fajne piwko sieka srogo
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2021-03-30 22:57:05
Pite 4 miesiące po Jacelinho piwo jest już z goła odmienne, a na pewno utlenione.

W aromacie słodkie, w typie słodkiego soczku z przejrzałych, mocno dojrzałych owoców tropikalnych, multitaminy gdzie ciężko wskazać wiodący owoc. Momentami karmelkowe, jakby utlenione.

Piwo mocno zmętnione, w równomierny sposób, w kolorze ciemnej pomarańczy. Piana niezbyt obfita, biała, szybko opada ale pozostaje w formie cieniutkiej warstewki i ładnego pierścienia przy ściankach szkła. Oblepia szkło.

W smaku - gładkie, smukłe, owocowe a nawet owsiankowe w pewien sposób. Goryczka niska, bardzo niska. Alkohol ładnie ukryty. Brakuje troszkę myśli przewodniej, piwo choć gładkie i smukłe to jest tylko lekko soczkowe, owocowe. Troszkę nijakie.

Szkoda, że nie piję tego piwa trochę wcześniej bo mam wrażenie że jest już lekko utlenione, chmiel uleciał, całość choć gładka, owisankowa, treściwa i soczkowa to jednak mało wyrazista. Czuć też troszkę karmelkowo herbaciane nuty, czy to z utlenienia właśnie, czy z przepasteryzowania.
W aromacie i smaku dominuje przejrzała multiwitaminka. Piwo choć soczkowe, to niestety pozbawione goryczki przez co trochę mdłe i nudne. Alkohol jednak dobrze ukryty.
No niestety nie jest to TOP DDH Double IPA w Polsce, ale też mam na uwadzę że piwo jest już blisko pół roku po puszkowaniu.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-11-25 09:16:24
Barwa ciemnopomarańczowa , zmętniona całkowicie. Piana biała , drobna , trwała i zostawia ładny lacing. W aromacie zero alko , przyjemnie , intensywny aromat owoców cytrusowych , tropikalnych trochę mniej i żywica. Soczysty , bardzo dobrze się zapowiada. W smaku jest również bardzo dobrze. Fajne ciało , multiwitamina , tropiki i cytrusy pełną gębą. Sesyjne , bardzo zabójcze jeśli chodzi o stosunek alko do szybkości spożywania tego zacnego piwa. Lekko słodkie , gaz poniżej średniego , niska goryczka niestety. Bardzo dobre piwo , gdyby było bardziej gorzkie było by idealnie. Warka do 15.09.2021
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.