Bojan śliwka w czekoladzie

Śliwki w czekoladzie są kultowym połączeniem. Nasze ciemne piwo okazało się świetną czekoladową bazą do dodania akcentów śliwkowych. Piwo pasteryzowane, niefiltrowane, może zawierać naturalny osad drożdżowo-chmiekowy, Skladnuki: woda, słody jęczmienne: pilzneński, cookie, monachijski ciemny, czekoladowy jasny, czekoladowy ciemny. Słód pszeniczny, sok śliwkowy, chmiel, drożdże.
Dodał: lxxMaciekxxl - 2022-11-20 08:28:01

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-12-01 19:06:58
Piana nie do końca biała, z elementami beżu, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza brunatna, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty słodkiej czekolady, w tle śliwka, subtelna paloność, toffi, karmel, taka krówka. W smaku bardzo słodkie, karmelowe, krówkowe, śliwka na finiszu, subtelna kontra kwaskowa, brak goryczki, czekolada, minimum paloności, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Bojanowo, etykieta w granatowej kolorystyce, klimatycznie wykonana graficznie, dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 03.11.2023. Deserowy wyrób czekoladowy o profilu śliwkowym z palonością w tle, trochę za słodko...5 z plusem to moja ocena.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-11-27 16:21:34
Bardzo jestem mile zaskoczony, bardzo dobre piwo.Smak jest tak intensywny że czułem się jak bym jadł śliwki w czekoladzie.
P.S. absolutnie nie zbierało mi się na wymioty a wypiłem tych piw aż 3.
awatar
Gość
awatar
Gość

2022-11-24 17:41:11
Nigdy tak daleko nie rzygałem jak po tym
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.