Bojan Sernik Marakuja
Bojan Sernik Marakuja
Bojan Sernik Marakuja
% alk. 9.5
Blg 26.0
5904208955092addbarcode
ulubione: 3

Pastry Sour, słodko kwaśne piwo nawiązujące do wyrobów cukierniczych to styl, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Nasze drugie piwo jubileuszowe inspirowane sernikiem z marakują nie dość, że jest w wersji imperialnej to jeszcze na bazie belgijskiego piwa - świętowania ciąg dalszy.

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane, może zawierać naturalny osad drożdżowo-chmielowy. Składniki: woda, słód jęczmienny: pilzneński; pszeniczny; monachijski jasny; barwiący obłuszczony; naturalny sok z marakui, cukier kandyzowany, laktoza; ekstrakt z wanilii; chmiel: Saaz, East Kent Goldings, Marynarka, Lubelski; drożdże.
Dodał: lxxMaciekxxl - 2021-09-03 11:12:51

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 21
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 21

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2022-06-10 10:12:46
Mi smakuje tak 6/10, ale co to piwo wyczynia z Żoną! - zawsze warto mieć butelkę w zapasie na piątkowy wieczór;)
awatar
Piwny_Janusz
starstar

2021-12-27 21:26:36
Piwo z zapachem sernika. Pachnie ładnie. Pije się je powoli ze względu na moc. Nie czuć siły alkoholu. Gdyby było trochę słabsze mogło by być idealne na lato, a tak to średnio z tym. Mimo tych 9,5 procent nie ciąży w przełyku. Sam smak też dosyć. Pierwsze wrażenie słodkie, później w miarę przemieszczania się wzdłuż gardła czuć kwaskowatość. No i konieczna odnotowania jest raz jeszcze ta słodkość. Goryczka wogóle mordy nie krzywi, bo praktycznie jej nie ma. Na pierwszym miejscu słodkość. Później kwaskowatość i ta cecha, której nie chce mi się teraz szukać w głowie, mówiąca o zapychaniu piwem. Czuję, że aktualnie więcej piw bym nie wypił. Zapycha strasznie i powoduje piwny wyziew z japy, na co zapewne ma znaczący wpływ te 9,5%
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
wojtaswb2
starstarstarstarstar

2021-10-01 15:31:07
Wyjątkowo mi przypasowało. Wizualnie bardzo eleganckie, piana gęsta i osadzająca się na ściankach szkła. Aromat - gdybym nie wiedział, jakie to piwo, to i tak bym zgadł. W smaku wytrawne, wyraźna goryczka.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2021-09-19 14:24:34
Jak na Bojana to całkiem niezłe piwo. Przez długi czas wahałem się przed jego spróbowaniem, ale nie ma tragedii. Gelato i tyle.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.